GTX 850M veya GTX 860M

Öncelikle onlar işlemci değil ekran kartı ve arkadaşın dediği gibi GTX 860 oyun oynayacaksan daha performanslıdır. Oyun oynamayacaksan sıradan internette takılmak için ara sıra da oyun oynarım diyorsan GTX 850 de yeterli olacaktır.

Benim GE70' de GTX850M ekran kartı var. Splinter Cell Blacklist' i ultrada 40-50 fps kasmadan oynuyorum. GTA V' i de highda kasmadan oynarım herhalde. Yani 850M küçümsenecek bir ekran kartı değil ama 860M daha iyi performans verir.

Benim GE70' de GTX850M ekran kartı var. Splinter Cell Blacklist' i ultrada 40-50 fps kasmadan oynuyorum. GTA V' i de highda kasmadan oynarım herhalde. Yani 850M küçümsenecek bir ekran kartı değil ama 860M daha iyi performans verir.

Öncelikle onlar işlemci değil ekran kartı ve arkadaşın dediği gibi GTX 860 oyun oynayacaksan daha performanslıdır. Oyun oynamayacaksan sıradan internette takılmak için ara sıra da oyun oynarım diyorsan GTX 850 de yeterli olacaktır.
GTX 850M fazla kötülemden mi? 2'si arasındaki oyunlardaki FPS farkı kaç olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş en fazla 10-20 FPS fark olur. Performans istiyorsan 860M al niye uzatıyorsun ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı