GTX 950 vs GTX 750Ti

S1nanozk

Kilopat
Daha fazla  
Ben de ekran kartı alacağım yakın zamanda, 750ti mi 950 mi alsam ikisi arasında kararsızım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkiside gayet iyi markalar. Bu durumda gpu hızı hangisinde yüksekse onu seçmelisin. Hem monitörün için vga hem de gpu saati fazla olmasından dolayı msi öneriyorum.

Ben de ekran kartı alacağım yakın zamanda, 750ti mi 950 mi alsam ikisi arasında kararsızım.
Bu iki kart arasında kaldıysanız GTX 950'yi öneririm. Ancak AMD tarafından ekran kartı almak isterseniz; R7 370'i öneririm. R7 370 ile GTX 950 arasında az fark vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu iki kart arasında kaldıysanız GTX 950'yi öneririm. Ancak AMD tarafından ekran kartı almak isterseniz; R7 370'i öneririm. R7 370 ile GTX 950 arasında az fark vardır.
Teşekkür ederim, yüksek ihtimal gtx950 alacağım. Yaz aylarına doğru da monitör düşünüyorum artık. Şimdiye kadar hep amd kullandım bu sefer nvidia ya geçmek istiyorum, bir de r7 370 fena değil ama ısınması var sanıyorum biraz nvidia lara göre. Konu araya kaynamış gibi olacak ama marka olarak 950yi MSI mı Asus mu tercih etmeliyim?

Teşekkür ederim, yüksek ihtimal gtx950 alacağım. Yaz aylarına doğru da monitör düşünüyorum artık. Şimdiye kadar hep amd kullandım bu sefer nvidia ya geçmek istiyorum, bir de r7 370 fena değil ama ısınması var sanıyorum biraz nvidia lara göre. Konu araya kaynamış gibi olacak ama marka olarak 950yi MSI mı Asus mu tercih etmeliyim?
Her ikisi de iyi markadır. Performans olarak Asus ve MSI arasında fark yok diyebiliriz. Her iki marka kartta sizi memnun edecektir. Ancak hangi marka ekran kartı diğerine göre daha ucuzsa ve hangi marka ekran kartı gözünüze hoş geliyorsa onu tercih edebilirsiniz.

Teşekkür ediyorum, biliyorum aslında marka olarak ikisi de iyi. Anakartım MSI 970gaming o yüzden MSI mı alsam diyorum. Dayanıklılık ve uzun süre kullanımda da Asus daha cazip geliyor. Çünkü arıza vs. yapmadığı sürece kolay kolay parça değiştirmiyorum açıkçası.

Teşekkür ediyorum, biliyorum aslında marka olarak ikisi de iyi. Anakartım MSI 970gaming o yüzden MSI mı alsam diyorum. Dayanıklılık ve uzun süre kullanımda da Asus daha cazip geliyor. Çünkü arıza vs. yapmadığı sürece kolay kolay parça değiştirmiyorum açıkçası.
Rica ediyorum. Anlattıklarınızdan yola çıkarak; Asus'u tercih etmenizde hiçbir sakınca yok.

Her iki marka iyi olduğu için Gpu saati hızına göre alacaksın. Hangisinin gpu hızı daha fazlaysa onu al.

GTX 950 modelinde MSI daha fazla O.C. imkanı verir. Ayrıca bana göre artık ASUS' ün sessizlik ve kaliteli parça konusunda bir avantajı kalmadı. Ki MSI' da oldukça kaliteli ve sessiz GPU' lar üretir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı