GTX 960 mı tercih etmeliyim GTX 970 mi?

ThePoison

Hectopat
Daha fazla  
Evet. Arkadaşlar merak ettiğim konu ortalama 3000 +- 200 bütçeli bir sisteme GTX 960 4 GB alıp anakartı biraz dahamı iyi tutmalıyım yoksa GTX 970 alıp işlemci ve anakartımı düşürüp ssd çıkartmalı mıyım ?
Sisteme monitör dahildir.
(Sistem önerisi istemiyorum arkadaşlar.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşündüğün sistemi bilmiyorum ama oyun için istiyorsan GTX 970'i seçmen daha mantıklı olacaktır çünkü arada baya fark var.
Sistemi paylaşırsan daha iyi yardımcı olabiliriz.

3000 TL'ye monitörlü ve Gtx 970'li bir sistem çok dengeli olmaz.
Evet 3000 TL'ye belki dengeli bir sistem toplamak zor olabilir ama 3200 TL'ye o kadar da zor değil.
Arkadaş sistem önerisi istemiyorum dediği için aklımdaki sistemi paylaşmadım.
3200 TL'ye GTX 970 + i5 4460 + Monitör toplanabiliyor ama anakart biraz zayıf kalıyor.

i5 4460, MSI H81M-P33 ve GTX 970 tabanlı bir sistem toplayabilirsin. GTX 960 yerinde GTX 970 almak, vereceğin paraya sonuna kadar değecektir.

evet arkadaşlar kb uyarı yemiştim cevaplayamadım
sistemi soranlar için eğer 960 lı bir sistem toplarsam
i5 4590
gtx960
h97 PC MATE (para artarsa h97 gaming 3 e yükseltmeyi düşünüyorum)
herhangi bir 8 gb ram
500w sağutuculu herhangi bir kasa
120gb hyperx fury ssd
birde monitör
ama 970li toplarsam bunların çoğundan fedakarlık gerekicek ben normalde bu sistemi 2 hafta sonra toplayacaktım ama herkesten doların düşmesini beklemem konusunda bir baskı aldım o yüzden sanırım biraz daha bekleyp dolar düşerse 970 li bir sistem alacağım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı