GTX 960 War Thunder performansı

Nasıl bir oyun sence? Hoşuna gitti mi? Sorunları veya eksileri nedir?

2. Dünya Savaşı uçaklarıyla savaşmak zevkliydi. Ülkeden ülkeye değişen uçak tasarımları ve teknolojieri de güzeldi. Ben sadece uçak kullanmak için oynadım. Tanklar ve gemiler de var. Uçakları geliştirdikçe ve seviye atladıkça yeni uçaklar açıp gelişiyorsun. Fakat P2W tarafı da var. Para vermeden oynarsan bayağı yavaş gelişiyorsun. Ben mesela jet uçaklarını açana kadar sabredemedim ve bıraktım. Bayağıdır oynamıyorum.

Selamlar, War Thunder adında hava savaşının olduğu bir oyun buldum ve hoşuma gitti. Aslında World of Warplanes indirecektim fakat P2W diyenler olmuş, o yüzden indirmedim. Tavsiyeleriniz nedir? Sistemim açar mı? Teşekkürler.

Aslında minimum sistem gereksinimlerinin bayağı üstündeyim.
Sistemim:
GTX 960.
Q9550.
4 GB RAM.
HDD.
Şimdi şöyle diyim GTX 960 güçlü bir ekran kartı performans olarak GTX 1050ye yakın fakat 4GB Ram seni zora sokar ve War Thunder bildiğim kadarıyla büyük bir oyun sistem oyunu açar ama çok performans sağlayacağını sanmam

Hayır War Thunder deniz, kara, hava oyunu. Yanlış anladınız herhalde.
Yani hepsi bir arada mı savaşıyoruz yoksa, hava vs hava mı?
Şimdi şöyle diyim GTX 960 güçlü bir ekran kartı performans olarak GTX 1050ye yakın fakat 4GB Ram seni zora sokar ve War Thunder bildiğim kadarıyla büyük bir oyun sistem oyunu açar ama çok performans sağlayacağını sanmam
33 GB. :(

Geri
Yukarı