GTX 960M sürücü sürümleri uyuşmuyor

TeenSLasheR

Hectopat
GeForce Experience programında ekran kartımın 461.92 versiyonunun güncellemesi gerektiği gösteriliyor. Fakat driverı indirmek için NVIDIA'nın sitesine gittiğimde son sürümün 461.40 (kurulu olan driver) olduğunu söylüyor. Daha önce defalarca ekran kartı driverımı güncelledim, ilk defa GeForce Experience ve orijinal NVIDIA sitesi uyuşmuyor. Sebebi nedir acaba ne yapmam gerekiyor? Ekran kartım GTX960M.

Dostum sanırım NVIDIA bu kartlara ait güncelleme verilerini yenilemedi. Linkini paylaşayım istersen indir.
Ben 940MX kullanıyorum ama bende de yenilenmemiş. MX450 ekran kartına ait sürücüyü sorgulama yaparken desteklenen ürünlerde kartımın olduğunu gördüm. Bu sürücü 960M ile de uyumlu, gönül rahatlığı ile indirebilirsin.

NVIDIA'nın asıl sitesinden indirin, Türkiye sitesinden değil. Hem oradan sorgulama yapıldığı zaman doğrudan 461.92 geliyor. DCH sürücü kurmanız da işin bonusu.

Hocam yanlış link mi attım acaba merak ettim.
Hayır, yanlış değil. Sadece sürücüyü Türkiye sitesinden değil de, global sitesinden indirmenizi öneririm. Türkiye sitesindeki sürücü belirttiğim gibi DCH değil çünkü.

Fakat global sitedeki öyle.

Bunun faydası nedir derseniz: Hem bu tarz karışıklıkları en aza indiriyor. Hem de kurulumda alınabilecek bazı potansiyel hataların önüne geçiyor.

Hayır, yanlış değil. Sadece sürücüyü Türkiye sitesinden değil de, global sitesinden indirmenizi öneririm. Türkiye sitesindeki sürücü belirttiğim gibi DCH değil çünkü.

Bunun faydası nedir derseniz: Hem bu tarz karışıklıkları en aza indiriyor. Hem de kurulumda alınabilecek bazı potansiyel hataların önüne geçiyor.
Şimdi anladım hocam. Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

Cevaplarınız için teşekkürler. Kısacası hangi linktekini kurmamı önerirsin? 631.02MB olanı mı?

Geri
Yukarı