GTX 970 sistem ne kadar güç çeker?

Teşekkürler peki 650 watt psu yetermidir

Bu kadar düsük watt psu olmasının sebebi nedir acaba

Skylake+Maxwell yeni çıkan işlemciler ve ekran kartları güç tasarrufuna büyük önem veriyorlar zaten kasada en çok güç harcayan bileşenler de bunlar olduğu için az. Piyasada bu kadar çok 500-600 watt psular olunca insan bu parçalar daha çok çekmeli diyor uzaktan bakınca :) Fakat bu kasaya gidip de 300 watt güç kaynağı almayın :D

Ordan yapmayı denedim fakat bilgisayardan çok analayan birisi olmadığım için yapamadım bana rica etsem yaparmısınız ?

Birde bir tane daha sorum olacaktı sistemim uygunsuz birşeyi varmı güzelmidir mesala onun yerine bunu önerebilirsiniz

Bütçenizi söylerseniz yardımcı olabilirim.

Adsız.png

Bu sistemi tavsiye ediyorum. Eğer bütçenizi aşıyorsa güç kaynağını VS serisi, SSD'yi 120GB modelini alarak fiyattan düşebilirsiniz. Tabi bu şekilde yaparsanız sizin için daha faydalı olacaktır.

gtx 970 kartın yanına neden sıradan bir power alınır anlamak güç.anladığım kadarıyla bütçe sorununda yok.kısma powerdan.mesela ben corsair AX860 i modelini kullanıyorum. 2. el almıştım.ürün modüler gereksiz kablo lar kasanı doldurmuyor.7 yıl corsair garantiside var.ve ayrıca forumlarda aktif kullanııysan bence bıraz araştır 2. el parçalar sistemine dahil et.hem daha ucuza gelir hemde daha üstü düzey bir sistem kurman mümkün olur

gtx 970 kartın yanına neden sıradan bir power alınır anlamak güç.anladığım kadarıyla bütçe sorununda yok.kısma powerdan.mesela ben corsair AX860 i modelini kullanıyorum. 2. el almıştım.ürün modüler gereksiz kablo lar kasanı doldurmuyor.7 yıl corsair garantiside var.ve ayrıca forumlarda aktif kullanııysan bence bıraz araştır 2. el parçalar sistemine dahil et.hem daha ucuza gelir hemde daha üstü düzey bir sistem kurman mümkün olur
Anlamıyorum malasef o işlerden :(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı