GTX 970 Tabanlı Oyun Sistemi

GameGangster

Hectopat
Daha fazla  
Ben GTA 5 için bir sistem toplamak istiyorum fakat ben içinde GTX 970 olan bir sistem uyduramadım. Bana içinde monitör dahil olmayan ve limiti 2500 tl olan bir sistem toplar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef hem monitörle birlikte 2500 liraya gtx 970li bir sistem toplamak çok zor olur. İşlemciyi i3 seçmek gerekir ki yazık olur. Ben size başka bir alternatif sunayım.

2448.png

@Hugues de Payen sisteme monitör dahil değil.

Peki benim attığım resimdeki sistem nasıldır? GTA 5'i ultrada kasmadan oynatır mı ve parçalar birbirine uyumlu mudur?

asd.png

@GameGangster Topladığın sistem gayet iyi fakat seçtiğin kasa pek kullanışlı değil. Aynı fiyata bu ay çıkmış olan güncellenmiş versiyonunu yani 'Zalman Z11 Neo' yu tavsiye ederim. @SemihUluca 'nın tavsiyeleri ile bu kasayı aldım, gerçekten çok şık ve geniş bir kasa.

@od Modification Zaten kasayı Zalman Z11 Neo alacağım fakat Vatan Bilgisayar'da zalman z11 neo olmadığı için plus'ı ekledim.

@Emre Uğur Anakartı msi almak istemiyorum tanıdık bir bilgisayarcımıza götürdük msi tavsiye etmedi onun asus ya da gigabyte alabilirsin dedi.

@QynAirLines Maalesef harddisk'im yok yeni harddisk almam gerek birde o sistem için güç kaynağı fazla değil mi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı