GTX TITAN Custom Sıvı soğutma

Merhaba,

Arkadaşlar bu Konunun kalıcı olması adına Düzenlemeler yapmak istiyorum. Lakin Düzenleme seçeneği bulamıyorum(n) Bu konuda bilgisi olan Arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim:).

Neden kalıcı olmasını istiyorum; Türkçe kuralları ben ve benim gibileri zorluyor olsa da, malumunuz Technopat Türkiye'nin en düzenli Forum sitesidir. İstiyorum ki böyle bir Forumda faydalı ve kalıcı bir konu'da benden olsun.

Bu konunun faydası ne olabilir diye soracak olursanız: Biliyorum ki çoğu insan benim gibi ‘’Custom Sıvı Soğutma’ meraklısıdır ve ne tür faydası olacağı konusunda da bilgi edinmek ister.

Eğer konuyu düzenleme şansım olursa istediğiniz programlarla sıcaklık testlerini ekleyebilirim.​

Değerli Technopat yöneticileri, Benim konu kilitlendi mi bana mı öyle geliyor? Eğer kilitlendi ise nedeni veya sebebi nedir?
Vereceğiniz cevaba şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok beğendim. Konu kilitlenmemiş. Kasa modeli nedir acaba?
Beğendiğinize sevindim:). Peki neden Konuda düzenle Butonu yok(n)? Yada ben'mi göremiyorum.
Kasayı Videoda tanıtmıştım ama. ''Thermaltake Level 10GT Driving İnspiration''

Soğutma için 6 bin TL'mi :eek: ! Hazır'ı en fazla 300 TL. Bence gereksiz ama çok şık duruyor.

Bu tarz bir soğutma kesinlikle olmazsa olmazlardan değil. Ortalama bin TL’lik bir Custom soğutma fazlasıyla iş görür. Fakat buradaki amaç o değil, Yani tamamen Hobi, Zevk meselesi yani.​

Gereksiz Konusunda Size katılmıyorum. Hayatımızda o kadar çok gereksiz şey veya şeyler var ’ki örneğin; Sanal âlemi dolaşmak için 2-3 bin liralık Sistemi olan binlerce İnsan var. Ama aslında 300-500 TL’lik bir Sistem o tarz kullanım için fazlasıyla iş görür.​

Alakası olmasa ’da, Örneğin; 2 kişilik bir Aile 150-200 m2 evler(Ortalama 300-400 bin TL) harcayan veya alan var. Oysa 90-100 m2 evler (Ortalama 90-120 bin TL) 2 kişilik bir Aile için fazlasıyla iş görür.​

Ne alaka dense ’de, Örneğin; Hız sınırın ortalama 90-120 Km olan bir Dünyada 350 Km veya daha ‘da üstü hız yapan Arabalar (Ortalama 300-500 bin TL) alanlar var. Eğer 120 Km’yi geçilmeyecek ’ise 350 Km hız yapan araçlar neden alınır?​

Vs. Vs.

Neden Konuda düzenleme yapamıyorum sorusuna cevap gelmediğine göre bilmeyen Arkadaşlar var sanırım. Konuda düzenleme yapmak 1 saat sonra sona eriyormuş: Konu Düzenleme | Technopat Sosyal

Bena Kasa kapağının kapanıp kapanmadığını sormuştunuz :
847BB3AB6A91CC8A3804582A0A48141D.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Modifikasyon gerçekten çok hoş olmuş. Sadece soğutmakla kalmamışsınız, gerçekten göze hitap ediyor.
O manzarayı görmek için kasamın kapağını açık bile bırakabilirim, önermediğimiz halde :)

Cidden çok hoş olmuş, bazıları yapmaya kalkar ve iyice berbat eder, ancak siz gerçekten iyi bir iş becermişsiniz.

İzledikten sonra benim kasaya şöyle bir yan gözle baktım :D
Bence Kasanıza yan gözle bakmayın
Modifikasyon gerçekten çok hoş olmuş. Sadece soğutmakla kalmamışsınız, gerçekten göze hitap ediyor.
O manzarayı görmek için kasamın kapağını açık bile bırakabilirim, önermediğimiz halde :)

Cidden çok hoş olmuş, bazıları yapmaya kalkar ve iyice berbat eder, ancak siz gerçekten iyi bir iş becermişsiniz.
Güzel Yorumunuz için Çok teşekkür ederim Hocam.

Bilgisayar yükteiken sıcaklıklar kaç derecede? :neşeli::neşeli:
Aslıda sıcaklık değerlerini'de Konuya ekleyecektim, Fakat Konu açıldıktan 1 Saat sonra Düzenleme yapılmıyormuş. Bende yeni bir Konu açacağım. Örnek: Custom Soğutma ve Sıcaklık Testleri gibi...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı