GTX1060 6GB ve i5 7400 Sistem Toplama

SynticHax

Hectopat
Daha fazla  
Toplamış olduğum sistemde darboğaz sıkıntısı veya uyumsuz bir parça var mı? Neyi değiştirebilirim? Bütçem 3500TL SSD daha sonra alacağım, HDD ve monitör elimde mevcuttur. İşlemciyi i5 7500 veya 7600 yapsam çok fark eder mi? Ve son olarak AMD sistem toplamak istemiyorum Intel üzerinden tavsiyelerinizi bekliyorum.

6GB GTX1060 3465.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden ???? Fanboyluk yapacaksanız hiç yardım etmeyelim.
Ben yukarıda istemiyorum yazmışmıyım yazmışım, başka tavsiyeleriniz varsa bekliyorum demişmiyim demişim değil mi? Bu dediklerimden sonra AMD tavsiyemi ediceksin? Birde üstüne neden???? diye soruyorsun. Fanboyluk yaptığım da yok. Kendimce nedenlerim var, tavsiyende yoksa boş yorum yapma.

Ben yukarıda istemiyorum yazmışmıyım yazmışım, başka tavsiyeleriniz varsa bekliyorum demişmiyim demişim değil mi? Bu dediklerimden sonra AMD tavsiyemi ediceksin? Birde üstüne neden???? diye soruyorsun. Fanboyluk yaptığım da yok. Kendimce nedenlerim var, tavsiyende yoksa boş yorum yapma.
O zaman nedenini söyle de yardımcı olalım.
Bu senin istediğin Kaby Lake sistem.
20.PNG

Bu da Ryzen Sistem Hem daha güçlü+ SSD Kendim Amd Ryzen 5 1400 kullanıyorum. Eskiden AMD'den nefret ederdim zaten Ryzen dışında AMD işlemci almayın. Ha genede tercih senindir İyi Forumlar.
22.PNG

Dosya Ekleri

• upload_2017-6-12_10-15-2.png
    upload_2017-6-12_10-15-2.png
    22,2 KB · Görüntüleme: 66
O zaman nedenini söyle de yardımcı olalım.
Bu senin istediğin Kaby Lake sistem.
Eki Görüntüle 240856
Bu da Ryzen Sistem Hem daha güçlü+ SSD Kendim Amd Ryzen 5 1400 kullanıyorum. Eskiden AMD'den nefret ederdim zaten Ryzen dışında AMD işlemci almayın. Ha genede tercih senindir İyi Forumlar.
Eki Görüntüle 240857

Intel sistemi alırsanız, önümüzdeki sene piyasaya çıkacak olan yeni soketli işlemcileri ana karta takamayacaksınız. AMD Ryzen sistemi alırsanız 2020 yılına kadar AMD soket yapısını değiştirmeyecek, BIOS güncel olduğu müddetçe yeni çıkan tüm Ryzen işlemcileri kullanabileceksin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı