GTX750 Ti Sisteme Yükseltme Tavsiyesi

furkanxdgs4

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrencilik
Merhaba. Ben aşağıdaki sistemime Hepsiburada.com'da 50TL puanım olduğu için yükseltme yapmak istiyorum. Yani en az 250TL'lik alışveriş yapmam gerekiyor. Ancak 270TL'de bırakmam lazım çünkü bana pahalıya patlıyor. Sistemim çok fazla titreşim yapıyor ve çok fazla ses çıkartıyor. Konuştuğunu duymayı zorlaştıracak kadar büyük bir ses çıkarıyor. Önceden ses ve titreşim hakkında açtığım konuda kasanın kalitesiz olduğunu söylemişti arkadaşlar. Ancak sistemim yavaş olduğu için SSD almak istiyorum. Sizce bu bütçeye neler yapabilirim? Ben Aerocool GT Black Edition 400W kasayı seçtim ama doğru bir seçim mi bilemiyorum.
MSI H81M-P33, MSI GTX750 Ti, İ3 4130, Maxtor Diamond 160GB 7200RPM HDD (2. El aldım. HD Tune sorunsuz olarak gösteriyor. Depolama sorunum yok.), Hı-Level 8GB 1600MHz CL11 Soğutuculu RAM, Power VK-1623 400W Shiny Piano Siyah parçalarından oluşan bir sistemim var. Yardım ederseniz sevinirim.
@er36po , @BilgisayarKurdu , @KaptanPenguen , @Recep Baltaş

Kasa çok güzel ancak PSU yok. Bu yüzden bana uymuyor. Eğer kaliteli bir kasada titreşim sorunu olmayacaksa SSD problem değil. Bir de bu kasaya gelecekte Corsair VS650W alsam R9 390X ve İ5 6600K'lı bir sistem koysam sorun olur mu?
Sorun olmaz ama gelecekte Zen mimarisi ve Polaris mimarisi ile daha uygun bir yükseltme yaparsınız.

Sorun olmaz ama gelecekte Zen mimarisi ve Polaris mimarisi ile daha uygun bir yükseltme yaparsınız.
Ona gelecekte karar veririm. Ama o tarz bir sistem olacak. Aerocool GT Black Edition 450W bu parçalarla titreşim veya ses sorunu yapar mı? İçindeki 450W PSU kasamı yeterince besleyebilir mi?
@er36po hocam bir de sizin görüşlerinizi bekliyorum.

Ona gelecekte karar veririm. Ama o tarz bir sistem olacak. Aerocool GT Black Edition 450W bu parçalarla titreşim veya ses sorunu yapar mı? İçindeki 450W PSU kasamı yeterince besleyebilir mi?
@er36po hocam bir de sizin görüşlerinizi bekliyorum.
Sorun çıkmaz ama bu ikisini alın isterseniz daha kaliteli olur.
Deep Cool Smarter LED 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 1xAudio, 1xMic Fiyatı
Aerocool VX Serisi 400W 28A@12V Aktif PFC Güç Kaynağı Fiyatı
Aerocool kasanın içinde bu güç kaynağı var.
TX PowerMAX 450W 3xSATA, 3xIDE 6Pin PCI-E Bilgisayar Power Fiyatı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı