Gtx760 Nasıldır?

Sağolasın kardeşim inşallah. Sisteme 4 bin tl döktüm ama yine mutlu olamıyorum.
Toplama işini bu yüzden sevmiyorum ! Tamam hazır sisteme göre daha iyi parçalar toplanabiliyor ama bir sorun olduğunda tek başına kalıyorsun. Bence bu işten iyi anlayan güvenilir bir bilgisayarcıya götür pc ni.

Ekran kartındaysa sorun servise yollayın bari. İnsanın içine oturur 4000tl harcayıp da sistemin stabil olmaması.

İçime oturdu gerçekten full tower 942 gibi bir kasayı servisede götüremiyorsun malesef. Dediğim gibi kafamda sadece güç kaynağı var alırım takarım. Olmazsa komple kasayı vatana vericem ne halleri varsa görsünler.

Gtx 760 orta-yüksek seviye bir ekran kartıdır.Oyunları 1-2 yıl en yüksek kalitede oynayabilirsiniz.Bu süreden sonra 2 yıl boyunca oyunları yüksek-orta kalitede oynarsınız.Ama herhalde kartın performans ömrü 5 yıl sürmez.Eğer işlemciniz AMD ise r9 270x veya 280 almanızı öneririm.Bu kartlar daha performanslıdır.Ama GTX 760 istiyorsanız ASUS tavsiye ederim soğutma ve garanti kalitesi için.Umarım yardımcı olmuşumdur.

Cytex99 işlemci AMD olunca Kart'ta mı AMD olması lazım. Saçmalık daha performanslı olur diye bir şey yok. GTX 760 kullanıyorum. Parasını hak eden performanslı bir kart. Orta ayarlarda 3 yıl götürür diye tahmin ediyorum. Tabi çıkacak oyunlara da bağlı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı