GTX760 vs R9 270X

Kosinüs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba.
FX6300 işlemci ile R9 270X yeterli mi?
Yoksa GTX 760 mı almalıyım, hangisi daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynayacaksanız GTX760 alın. Fakat R9 270X'te yeterli. Tabi ultra takıntısı biri degilseniz. Hatta 270X ile her oyunu yüksek ayarlarda oynarsınız.

Oyun oynayacaksanız GTX760 alın. Fakat R9 270X'te yeterli. Tabi ultra takıntısı biri degilseniz. Hatta 270X ile her oyunu yüksek ayarlarda oynarsınız.
Tam olarak istediğim bilgiyi alamadım. En açık şekilde sorayım, "Aradaki FPS farkı GTX760 almaya değer mi ? "

GTX760 daha performanslıdır ancak iki kart arasında oyunlarda en fazla 5-6 FPS fark olacaktır. R9 270X ise iyi bir kart ve mantle desteği olmasıda çabası.

5-6 FPS için 100 lira fazla vermeye değmez ozaman. :) Ultra takıntım da yoktur. High ayarlar bana yeter. Minecraft oynayacağım ve video çekeceğim. Yeterli olur diye düşünüyorum.

Genel bir bilgi vereyim; Nvidia'nın oyun desteği bence çok daha iyi ayrıca GeForce Experince ile oyunları felan optimize edebiliyorsun. Shadowplay özelliğide var video çekicek isen tam sana göre:like:

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı