Çözüldü GTX970 GPU Kullanım Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yahya38

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ekran kartımla ilgili sinirimi bozan sorunu sizin ile paylaşmak istiyorum. Kartı ilk aldığım zamanlar GTA 5'te GPU kullanımı %98'i geçmiyordu. Şu an ise %99'dan inmiyor %100 oluyor. Canımı sıktı akşam akşam. 1 Senelik kart. Virüs vesaire bilgisayarda yok dün format attım. Aynı sorunu yaşayan, çözen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Çözüm
Sorunu çözdüm. Ekran kartını yok yere fazladan kullanıyordu. İnternette gezinirken bile oyun oynuyorcasına çekirdek frekanslarını arttırıyordu sistem. Sorunumu GeForce Experience'yi kaldırıp eski versiyonunu kurarak çözdüm. Herkese teşekkürler. Kullanım yine eskisi gibi oldu. Moralim yerine geldi.:)
Sorunu çözdüm. Ekran kartını yok yere fazladan kullanıyordu. İnternette gezinirken bile oyun oynuyorcasına çekirdek frekanslarını arttırıyordu sistem. Sorunumu GeForce Experience'yi kaldırıp eski versiyonunu kurarak çözdüm. Herkese teşekkürler. Kullanım yine eskisi gibi oldu. Moralim yerine geldi.:)

Çözüm
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı