Güç tuşuna basılmasına rağmen sistem çalışmıyor

Rendroy

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarın görüntü kablosunu monitörden çıkarmadan PlayStation'un görüntü kablosunu monitöre taktım. PlayStation'u kullanıp kapattıktan sonra bilgisayarın güç tuşuna bastım ve hiçbir şekilde çalışmadı veya bir ışık olmadı bilgisayar ne olmuş olabilir?

Bilgisayarın görüntü kablosunu monitörden çıkarmadan PlayStation'un görüntü kablosunu monitöre taktım. PlayStation'u kullanıp kapattıktan sonra bilgisayarın güç tuşuna bastım ve hiçbir şekilde çalışmadı veya bir ışık olmadı bilgisayar ne olmuş olabilir?
Tecrübelerime dayanarak 2 olasılık belirtebilirim. Bu durumu ilk yaşadığımda direkt bilgisayarcıya götürmüştüm ve start tuşunu söküp bir şeyler yapmıştı ve düzelmişti. İkinci kez yaşadım, start tuşuna basıyorum basıyorum açılmıyor. Sinirlenip 10-12 kez arayla bastım ve açıldı. Halen öyle, 10 kez falan basmadan açılmıyor. Şanslıysan bilgisayarcı düzeltir.

Güç düğmesine art arda 5-6 defa basmayı deneyin. Belki bilgisayar kendini güvenli moda almış olabilir.

Güç düğmesine art arda 5-6 defa basmayı deneyin. Belki bilgisayar kendini güvenli moda almış olabilir.

1 saattir basıyorum bir sonuç yok

Bilgisyarın tüm kablolarını çıkarıp 1 gece bekletim sabah biraz deneme sonrası açıldı

Geri
Yukarı