Gün Nasıl Değerlendirilebilir?

Xion

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bütün evde oturuyorum. Hiçbir yararım yok. Dışarı çıkmak istemiyorum. Ama evde canım sıkılıyor. Evde nasıl vakit geçirebilirim?

Not: Kodlama öğrenmeye çalıştım ama çok güzel sonuçlar elde edemedim. Galiba benim kaynağım kötüydü.

Dışarı çıkmayı bende hiç sevmem. Yaptıklarım içinde oyun oynamak ve WWE Şovunu izlemek geliyor. İlla yararlı bir şey yapacak değilsin ama Kafa Ayarı videolarını izlemediysen izlemeni tavsiye ederim.

Kitap Kitap Kitap! Oku, kendini geliştir. Kitap okumak insanların düşüncelerini geliştirir. Okudukça hep yeni bir şeyler öğrenirsin hep ama hep. Hemde kafan rahatlamış olur. Acilen bir kitap alıp okumanı şiddetle tavsiye ediyorum.

Kitap okuma taktiği ; 200 Sayfalık kitaplardan başlama. Kitapların kısa 50-100 Sayfalık çok içine çekici kitaplar var. Mümkünse hiç bir şekilde bilgisayar veya oyunla ilgili olmasın. Sana tavsiyem bulabilirsen; Sıkıysa Yakala ( Bu kitabın özetini değil tam versiyonunu al )

Tüm günleri aynı yaşama. Arkadaşın dediği gibi giriş seviyesi vücut çalış sandalyelerde alt karın mekikle üst karın, şınav ve 2 sandalye ile dips yapabilirsin. Arada bir kesinlikle dışarı çık sonun benim gibi olmasın çok kötü oluyor...

Kitap okumaya başla. Alış sonrası gelir. Belgesel izle. Çok yararlı belgeseller var. Bunlar ile gününü değerlendirirsin. Ders çalış. Okula hazırlık olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı