Güncel Android akıllı saat önerileri

Ted1905

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Akıllı saat almayı düşünüyordum fakat bayağı kararsız kaldım. Huawei, Honor ve Samsung arasında hangi model daha iyi ve uygun fiyatlı diye araştırırken en mantıklısı Huawei GT2 Pro ve GT3 modeline denk geldim. Gerek pil ömrü çok uzun gerek özellikleri iyi. Fakat her saatte olduğu olumsuzlukları da varmış. Ara yüzü kasabiliyor gibi önemli sorunlar varmış. O yüzden forumdaki tecrübelilerden de bilgi almak istedim. Apple telefon kullanmadığım için Apple saat hiç bakmadım fakat güzel olduğundan hiç şüphem yok. O yüzden önerip üzmeyin beni :D

Şimdiden teşekkür ederim.

Herkese merhaba. Akıllı saat almayı düşünüyordum fakat bayağı kararsız kaldım. Huawei, Honor ve Samsung arasında hangi model daha iyi ve uygun fiyatlı diye araştırırken en mantıklısı Huawei GT2 Pro ve GT3 modeline denk geldim. Gerek pil ömrü çok uzun gerek özellikleri iyi. Fakat her saatte olduğu olumsuzlukları da varmış. Ara yüzü kasabiliyor gibi önemli sorunlar varmış. O yüzden forumdaki tecrübelilerden de bilgi almak istedim. Apple telefon kullanmadığım için Apple saat hiç bakmadım fakat güzel olduğundan hiç şüphem yok. O yüzden önerip üzmeyin beni :D

Şimdiden teşekkür ederim.
Galaxy Watch Active 2.
Huawei falan almayın bence.

Active 2 eski değil mi ya? Galaxy Watch 4 daha mantıklı duruyor ama şarj olarak belli gücü.

Belki bu saatlere göre daha düşük seviyede ama Huawei Watch Fit 2'de bakabilirsiniz. Neredeyse akıllı saatlerin tüm özellikleri var ve biraz daha bileklik formunda.

Sırf şarjı fazla gidiyor diye binbir özellikten vazgeçmeyin derim.
açıkçası çok bir fark göremedim. mesela gt3 pro ile samsung watch karşılaştırdım. uygulama olarak app galery'de herşey var. ek bir özellik samsungda göremedim. aksine 1 gün şarj gidiyor. her gün şarja takacaksam saat almanın manasını da göremedim. yüzen birisi olarak samsung kullansam saat pert olacak. dediğiniz gibi sadece şarjdan dolayı binbir özellik olsa neyse ama o da yok maalesef.
ek olarak, tasarım konusunda maalesef huawei, samsung'a bin basıyor.

Açıkçası çok bir fark göremedim. Mesela GT3 Pro ile Samsung Watch karşılaştırdım. Uygulama olarak App Galery'de her şey var. Ek bir özellik Samsung'da göremedim. Aksine 1 gün şarj gidiyor. Her gün şarja takacaksam saat almanın manasını da göremedim. Yüzen birisi olarak Samsung kullansam saat pert olacak. Dediğiniz gibi sadece şarjdan dolayı binbir özellik olsa neyse ama o da yok maalesef.
Ek olarak, tasarım konusunda maalesef Huawei, Samsung'a bin basıyor.
huawei Saat'de kullandım, Samsung Saat'de kullandım.
huawei saatte arayüzde çok kasmalar vardı, doğru düzgün animasyon yoktu. Samsung'un arayüzünde gram kasma yok ve animasyonları vb. çok iyi.
Samsung'un huawei'e kıyasla daha ucuz olan saatinde Huawei'e göre katlarca daha çok özellik vardı. Spotify bile yok app gallery'de.
Hem Samsung son saatlerinde Tizen'den Android'e geçti ve uygulama mağazası daha da genişledi.
Şarjı iki gün fazla gidecek diye şu dandik Huawei saatleri almayın, fikrim değişmedi.

huawei Saat'de kullandım, Samsung Saat'de kullandım.
huawei saatte arayüzde çok kasmalar vardı, doğru düzgün animasyon yoktu. Samsung'un arayüzünde gram kasma yok ve animasyonları vb. çok iyi.
Samsung'un huawei'e kıyasla daha ucuz olan saatinde Huawei'e göre katlarca daha çok özellik vardı. Spotify bile yok app gallery'de.
Hem Samsung son saatlerinde Tizen'den Android'e geçti ve uygulama mağazası daha da genişledi.
Şarjı iki gün fazla gidecek diye şu dandik Huawei saatleri almayın, fikrim değişmedi.
sanırım eski bir huawei model kullandınız ki bu kin ve nefret ondan :) siz hangi huawei modelini kullandınız? merak ettim doğrusu.
çünkü yeni saatlerde youtube da var, spotify de var. fakat samsung tasarım konusunda çok fakir. dandik. özellik olarak fark yok. şarj olarak çok ciddi bir fark var. siz sanırım düşük modelleri kıyaslıyorsunuz. 1 ay boyunca Türk ve yabancı youtuberları özellikle takip ettim, farklarına kadar detaylı araştırdım. en iyi saatler haliyle Apple, fakat sıkıntı şu; Android cihazlarda çalışmıyor. Samsung üçüncü sırada yer alırken Huawei ve son modelleri Samsung saatlerine fark attığını gözlemledim. eski modelleri kıyaslamıyorum, eski modeller Apple hariç her firmada çöp artık. ne hafıza ne ram ne de özellikler iyi değil. özellikle 24 saatte 1 şarj ediyorsun Samsung'da, sürekli şarj edeceksem o zaman saatin ne anlamı kalıyor? özellikler zaten çok ahım şahım değil, aynı. siz hangi saatle kıyaslıyorsunuz bilmiyorum ama bence kin ve nefreti bırakıp yorum yapmalısınız. yine de fikrinize ve yorumunuza saygı duyuyorum ve yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim.

Geri
Yukarı