Güncel ehliyet ücretleri ortalama ne kadar?

• Konuyu başlatan akt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 965

akt

Hectopat
Yer
İstanbul
Bir kaç tane kurs buldum ancak normal fiyatları bilmediğimden karşılaştıramıyorum. Bugün ehliyet almak isteyen birisi sürücü kursu ile ne kadar öder?

Geçen sene eşime ehliyet aldık 3500 tuttu kurs ücreti ve devlet haraçları dahil. 2023 yılında %125 zam yapıldığına göre 10 bin lira civarındadır diye düşünüyorum. Tavsiyem yakındaki varoş semtten kurs alman daha ucuza gelir, tabi git gel yolu düşüneceksin. Mesela Şirinevler ile Ataköy arasında ciddi fark vardır ücret bakımından.

Geçen sene eşime ehliyet aldık 3500 tuttu kurs ücreti ve devlet haraçları dahil. 2023 yılında %125 zam yapıldığına göre 10 bin lira civarındadır diye düşünüyorum. Tavsiyem yakındaki varoş semtten kurs alman daha ucuza gelir, tabi git gel yolu düşüneceksin. Mesela Şirinevler ile Ataköy arasında ciddi fark vardır ücret bakımından.
Hocam bende o varoş semtlerden birinde oturuyorum aslında :D. Bağcılarda değerlendirmesi 452 değerlendirmeden 5 yıldız olan bir yer buldum 6000 lira otomobil ehliyeti için istiyorlar, 4000 lira da motor için. Sanırım buraya kayıt olacağım diğer çevre yerlerde 7000 civarı istiyor. Varoş semtimin ilk kez iyi bir yönünü gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı