Güncel kulaklık önerisi

kaanmrg

Femtopat
Daha fazla  
Kulaklık almak istiyorum, Cloud 3 Wireless ve BlackShark V2 çok tavsiye edildi. Sizin bir öneriniz varsa yorumlarda yazarsanız çok sevinirim. Fiyat önemli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık almak istiyorum, Cloud 3 Wireless ve BlackShark V2 çok tavsiye edildi. Sizin bir öneriniz varsa yorumlarda yazarsanız çok sevinirim. Fiyat önemli değil.

Cloud 3 Wireless 6500TL'yi hak eden bir kulaklık değil. Arctis Nova 7 veya Arctis 7X+ almak en mantıklısı.

Bütçe belirtmeniz daha iyi olur. Blackshark V2 SE olabilir.
Bütçe sınırı 11000 maximum

Cloud 3 Wireless 6500TL'yi hak eden bir kulaklık değil. Arctis Nova 7 veya Arctis 7X+ almak en mantıklısı.
arctis 7+ çok eski kalmadı mı artık arctis nova pro yada arctis pro cloud 3 den çok aşırı mı iyi ona göre onu alabilirim

Bütçe sınırı 11000 maximum

arctis 7+ çok eski kalmadı mı artık arctis nova pro yada arctis pro cloud 3 den çok aşırı mı iyi ona göre onu alabilirim
Nova 7 ilk öncelik olur veya düz arctis pro daha iyi bir seçenek.

Bütçene göre değişir ama 11.000TL bütçeye ilk alacağım arctis pro olur daha sonra arctis nova 7 bakarım. Belki full logitech ekipman gidiyorsan GproX 2 bakılabilir.

Bu arada kendim de arctis nova pro kullanıyorum. 1.5 senedir.

Eski veyahut yeni fark etmiyor, Cloud 2 kullanıyorum fakat güncel bir kulaklık alma ihtiyacı hissetmedim. Önemli olan ses kalitesi.

Nova 7 ilk öncelik olur veya düz arctis pro daha iyi bir seçenek.

Bütçene göre değişir ama 11.000TL bütçeye ilk alacağım arctis pro olur daha sonra arctis nova 7 bakarım. Belki full logitech ekipman gidiyorsan GproX 2 bakılabilir.

Bu arada kendim de arctis nova pro kullanıyorum. 1.5 senedir.
G pro x2 yi denedim bizzat mağazada hiç hoşuma gitmedi ses kalitesini hiç beğenmedim.Steelserieste mikrofon kalitesi cloud 3 ün yanında zayıf kalıyor gibi sanki ses kalitesine bir şey diyemem ben mikrofonuda kaliteli olsun isterim.

G PRO X2'yi denedim bizzat mağazada hiç hoşuma gitmedi ses kalitesini hiç beğenmedim. SteelSeries'te mikrofon kalitesi Cloud 3'ün yanında zayıf kalıyor gibi sanki ses kalitesine bir şey diyemem ben mikrofonuda kaliteli olsun isterim.

5000-6000TL üstünde hiçbir kulaklıkta kablolu Studio kulaklığı kullanmıyosan ses kalitesi olarak abartı bir fark hissetmezsin. Eğer laptopta kullanmayacaksan masaüstü Setup'ın varsa Arctis Nova 7 al. Üstüne de harici bir mikrofon ve boom kolu al.

Eski veyahut yeni fark etmiyor, Cloud 2 kullanıyorum fakat güncel bir kulaklık alma ihtiyacı hissetmedim. Önemli olan ses kalitesi.
Bende cloud 2 kullanıyordum eskidi yine cloud 2 aldım ama bu kablonun birbirine dolaşma sorunu artık sabrımı çok taşırdı cloud 3 ü mağazada kutusunu açma fırsatım oldu kablosunun sargısı çok hoşuma gitti bu dolanmıyacak gibi sanki.Yinede foruma sorayım dedim belki aklımı çelen başka kulaklık bulurum diye.

Arctis nova 7 ile Nova pro arasında ses kalitesi evet nova pro'da daha iyi ama 2 katı fiyat farkı olacak kadar bir perormans yok orada da yan özellikler ile onu karşılıyorlar. Gidip 10 bin TL kulaklığa verip mikrofonu o kulaklıktan beklemek yerine. Performansının iyi olduğunu bildiğin bi kulaklık alıp mikrofon almak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı