Güncelleme sonrası sistemde arıza oldu

peynir

Kilopat
RAM
Adata GAMMIX D10 XPG GAMING (2X8) 16 GB 3200MHz DD4 BLACK
SSD veya HDD modeli
Adata Legend 700 ALEG-700-512GCS 512GB 2000/1600MB
Ekran kartı
Sapphire PULSE Radeon RX 6600 11310-01-20G 128 Bit
Anakart
Gigabyte B450M-H AMD AM4 DDR4 Micro-ATX
İşlemci
RYZEN 5 5500
Windows 11'de güncelleme olurken bilgisayar artık açılmamaya başladı. Ekranda sürekli Gigabyte logosu var, anakartın markası da Gigabyte. Format atarsak belki düzelir diye düşündüm, flash bellek hazırladım format için taktım ve boot menüsünden flash belliği 1. yere aldım. Ancak yine de logodan ileriye gitmedi. Gigabyte logosu yazıyor ve yazının altında noktalar çıkıp çembersel hareketle dünüyorlar, 3-4 saat bekledik bu şekilde hala aynı. Bu durumu nasıl çözebilirim? (bu arada bu sefer Windows 10 yükleyeceğim flash bellek de Windows 10 Pro için ayarlı)

Yardım edin😢

Son düzenleme:
Windows 11'de güncelleme olurken bilgisayar artık açılmamaya başladı. Ekranda sürekli Gigabyte logosu var, anakartın markası da Gigabyte. Format atarsak belki düzelir diye düşündüm, flash bellek hazırladım format için taktım ve boot menüsünden flash belliği 1. yere aldım. Ancak yine de logodan ileriye gitmedi. Gigabyte logosu yazıyor ve yazının altında noktalar çıkıp çembersel hareketle dünüyorlar, 3-4 saat bekledik bu şekilde hala aynı. Bu durumu nasıl çözebilirim? (bu arada bu sefer Windows 10 yükleyeceğim flash bellek de Windows 10 Pro için ayarlı)

Yardım edin😢

Update sonrası sıkıntı çıkabilir ISO Dosyasında da problem olabilir Windows 10 Pro flash belleğiyle format atmayı deneyin bakalım eğer yine dönüp duruyorsa ISO dosyasını bir bilgisayardan indirip tekrar flash belleğe yazmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı