Günde kaç öğün yemek yiyorsunuz?

darkgamer

Hectopat
Biraz araştırdım ve doğruysa şu ikisini öğrendim: Kahvaltı günün en önemli öğünü değil, günde üç öğün yemek zararlı. Buna aralıklı oruç diyorlar. Günde iki öğün yemek yiyorlar. Siz kaç öğün yiyorsunuz? Aralıklı oruç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Günce 3 öğün yerim. Kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeği. Eğer dışarıda işim varsa öğlen yemeğini es geçerim.

Bu ara bulk'dayım güncel boy-kilo indeksinde normal insan sınırındayım, günlük 5 öğün 3500-4000kcal alıyorum. Güncel kilom 74 boyum 1.77 hadi buraya bıraktım ileride bakarım.

Günde 2 öğün yiyorum. Hafta içi saat 08.00 ve 17.00'de, hafta sonu ise uyanma ve uyuma saatlerime göre değişiyor.

Sağlıklısı 3 öğün yemek ama kilo almaya çalıştığım için 4 öğün yiyorum; sabah, öğle, ikindi, akşam.

2 öğün yerim. Kahvaltı ve akşam yemeği.

Sağlıklısı 3 öğün yemek ne kadar doğru tartışılır bu sanayi devrimiyle birlikte hayatımıza girmiş birşey daha çok bence 2 öğün ideal ama bende 3 öğün yiyorum orasıda ayrı mesele.

Sağlıklısı 3 öğün yemek ne kadar doğru tartışılır bu sanayi devrimiyle birlikte hayatımıza girmiş birşey daha çok bence 2 öğün ideal ama bende 3 öğün yiyorum orasıda ayrı mesele.
Tabi ama 2 öğün yediğim zamanlarda aşırı zayıflıyordum 2 öğün yetmez ki adama.

Geri
Yukarı