Günlük 7 gram kreatin kullanımının bir zararı olur mu?

Bext

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba kreatin olarak HIQ protein tozu olarak ise Hardline almayı tercih ettim öneriler üzerine ama Hardline protein tozunda sanırım 1 ölçekte 2 gram kreatin varmış. Eğer ikisini birlikte kullanırsam günlük olarak 7 grama tekabül edecek. Bunun zararı olur mu ya da önereceğiniz bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kreatin olarak HIQ protein tozu olarak ise Hardline almayı tercih ettim öneriler üzerine ama Hardline protein tozunda sanırım 1 ölçekte 2 gram kreatin varmış. Eğer ikisini birlikte kullanırsam günlük olarak 7 grama tekabül edecek. Bunun zararı olur mu ya da önereceğiniz bir şey var mı?

İnsanlar kreatin depolarının hızlı dolmasını sağlamak için günde 20 gr kadar kreatin kullanıyorlar yükleme yöntemi deniliyor buna belki mide sorunları yaşayabilirsin bulantı vs gibi ama çok sanmıyorum sıkıntı olacağını.

3 hafta aralıksız 10gr a yakın kreatin aldım hiçbir zararını görmedim çok da faydasını gördüm.

Geri
Yukarı