Günlük kullanım için telefon önerisi

İkinci el temiz Huawei P40 Lite, kendim kullanıyorum memnunum. Kamerası güzel, çok hızlı çalışıyor (işlemcisi güçlü). Tek sıkıntısı Google hizmeti yok o da benim için çok sorun olmadığı için almıştım. Bayağı da ucuz fiyatı var. Cebinizden çok para çıkmasını istemiyorsanız bu telefona yönelin. Google hizmeti sizin içi sorun değilse yani ana programları App Gallery'den yüklerim diğer programları da APK olarak indiririm derseniz alın. Eğer paranız varsa kesinlikle iPhone alın, geçici bir süre bu telefon götürür. Ama almışken bir kere alayım derseniz IPhone'den şaşmayın.

Yani, Iphone mi önermek zorundayız? Gündelik kullanım denince akla gelen uygun fiyatlı, kasmadan kullanılabilecek telefon değil midir?
Hocam adam sosyal medya uygulamalarını kullanacağım diyor
Sosyal medya uygulamaları ile en optimize çalışan işletim sistemi de ios
Elbette daha iyi cihazlar vardır androidde.
Ama şuan bu adamın alacağı en sosyal medya ile uyumlu cihaz iphone modelleri

Yani, iPhone mi önermek zorundayız? Gündelik kullanım denince akla gelen uygun fiyatlı, kasmadan kullanılabilecek telefon değil midir?

Hocam sosyal medya için iOS işletim sistemi Android'e göre çok daha iyi ayrıca Apple markasının telefonlarının kameraları da çok iyi olduğu için tam olarak gündelik işler için biçilmiş kaftandır.

Hocam adam sosyal medya uygulamalarını kullanacağım diyor
Sosyal medya uygulamaları ile en optimize çalışan işletim sistemi de ios
Elbette daha iyi cihazlar vardır androidde.
Ama şuan bu adamın alacağı en sosyal medya ile uyumlu cihaz iphone modelleri
Hocam sosyal medya için iOS işletim sistemi Android'e göre çok daha iyi ayrıca iPhone telefonların kamerasıda çok iyi olduğu için tam olarak gündelik işler için biçilmiş kaftan.
Tabiki Iphone daha iyi olur. Ancak fiyat da ona göre. Benim tavsiye ettiğim telefon 6 bin tl güncel sıfır bir telefon, bataryası da çok iyi. Bu fiyata eski Iphone'ler alınır anca, onlara da para verilmez bana kalırsa.

Tabii ki iPhone daha iyi olur. Ancak fiyat da ona göre. Benim tavsiye ettiğim telefon 6 bin TL güncel sıfır bir telefon, bataryası da çok iyi. Bu fiyata eski IPhone'ler alınır anca, onlara da para verilmez bana kalırsa.

Hocam sizin de haklılık payınız var tabii ki sizin söyledikleriniz de doğru ancak şu anda Samsung mu iPhone mu diye tartışmamızın nedeni konuyu açan arkadaşın bütçesini söylememesi eğer bütçe söylenseydi ve bütçe az olsaydı sizin dediğinizin alınması mantıklı olurdu tabii ki bütçe fazla olsaydı da iPhone alması çok daha mantıklı olurdu. İki tarfta haklı yani hocam. İyi günler :)

Geri
Yukarı