Güvendiğiniz antivirüs programlarını yazın

Chomar'ı indirmek baya sorunluymuş. Yien deneyeceğim olmazsa Comodo.
Mcafee ve Eset
Kaspersky denemedim bilmiyorum.
Eset buluyor taratınca ama McAfee bulamıyor virustotalde.

Yok yani amacı ne olacak o anlamda soruyorum.
Format atınca bile silinmeyecek. Bilgisayarı yeniden başlatınca sürekli fare dönecek ve bilgisayar kasacak.

Chomar'ı indirmek bayağı sorunluymuş. Yien deneyeceğim olmazsa Comodo.

ESET buluyor taratınca ama McAfee bulamıyor VirusTotal'de.

Format atınca bile silinmeyecek. Bilgisayarı yeniden başlatınca sürekli fare dönecek ve bilgisayar kasacak.

Musallat.exe tarzı troll amaçlı bir kod diyorsun. Tabi formatla bile geçmeyen versiyonu 😂

Şu an tam mcafee denemedim ama yine uyarıyor
Evet Eset buluyor.

Senin yardımcı olmaya çalışman yeterli dostum ben düzeltirim yanlış olursa :)
Chomar Antivirüsü test etmeye çalışıyordum. Yükledim ancak veritabanını güncellemiyor ve zararlılara tarama yaptırdım sadece 2 tanesini tespit etti 4000 civarı zararlı içinden. Siz ısrar edince indirdim zararlıları ancak kendim seçmedim o yüzden içinde PUA'da var her şey var yani.
Bilgisayarı yeniden başlattım hata vardır diye veritabanları için yeniden başlattım ve deneme süreniz dolmuştur dedi 1 dakika içerisinde :D.

Bir daha kurdum ve bazı değişiklikler yaptım ve lisans yeniden aktif oldu.
Acayip yavaş tarıyor onu da söyliyeyim.
Güncelledim ve 4000 civarı dosyadan 970 dosyayı buldu artık siz karşılaştırırsınız.

İndirmesi de kullanması da ayrı sorun Chomar'ı. Ayrıca VeriTabanları en son 1 hafta önce güncellenmiş normalde günde birden fazla falan olur Kaspersky gibi firmalarda.

Performansa da etki ediyor 14 çekirdek verdiğim sanal makinede %40-%50 civarı kullanım oranı var.

Öyle bir şey mümkün değil format ile her şey silinir.

Chomar Antivirüsü test etmeye çalışıyordum. Yükledim ancak veritabanını güncellemiyor ve zararlılara tarama yaptırdım sadece 2 tanesini tespit etti 4000 civarı zararlı içinden. Siz ısrar edince indirdim zararlıları ancak kendim seçmedim o yüzden içinde PUA'da var her şey var yani.
Bilgisayarı yeniden başlattım hata vardır diye veritabanları için yeniden başlattım ve deneme süreniz dolmuştur dedi 1 dakika içerisinde :D.

Bir daha kurdum ve bazı değişiklikler yaptım ve lisans yeniden aktif oldu.
Acayip yavaş tarıyor onu da söyliyeyim.
Güncelledim ve 4000 civarı dosyadan 970 dosyayı buldu artık siz karşılaştırırsınız.

İndirmesi de kullanması da ayrı sorun Chomar'ı. Ayrıca VeriTabanları en son 1 hafta önce güncellenmiş normalde günde birden fazla falan olur Kaspersky gibi firmalarda.

Performansa da etki ediyor 14 çekirdek verdiğim sanal makinede %40-%50 civarı kullanım oranı var.

Öyle bir şey mümkün değil format ile her şey silinir.
MBR virüsü öyle değil. Format atsan dahi gitmiyor. Önyüklemede.

Geri
Yukarı