Güvenilir SMS onay siteleri hangileri?

• Konuyu başlatan STEM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 9B
Güvenilirden kastınız nedir ki? İşine yaraması açısında sorsan daha mantıklı olurdu çünkü çalışanını bulmak asıl zor olanı. Bir güvenlik bekleyemezsin çünkü sana verilen numarayı sonradan başkasına da kullandırıyorlar ya da zaten kullanılmış oluyor.

Güvenilirden kastınız nedir ki? İşine yaraması açısında sorsan daha mantıklı olurdu çünkü çalışanını bulmak asıl zor olanı. Bir güvenlik bekleyemezsin çünkü sana verilen numarayı sonradan başkasına da kullandırıyorlar ya da zaten kullanılmış oluyor.

Güvenden kastıgım kod gelmesi efendim.

Güvenden kastıgım kod gelmesi efendim.
Türkçe: onaytr.com // ben çok site kullandım en eski olanı bu. Sms gelmediği zaman iade sağlıyorlar, içeride paran kalmaz

Yabancı: sms-man.com pvapins.com // Bunlarıda özellike wechat, icq için kullanıyorum. Para yatırmak zahmetli oluyo biraz, öyle durumlarda yine onaytr ye dönüyorum ama sms gelme oranları %90 felandır.

Türkçe: onaytr.com // ben çok site kullandım en eski olanı bu. Sms gelmediği zaman iade sağlıyorlar, içeride paran kalmaz

Yabancı: sms-man.com pvapins.com // Bunlarıda özellike wechat, icq için kullanıyorum. Para yatırmak zahmetli oluyo biraz, öyle durumlarda yine onaytr ye dönüyorum ama sms gelme oranları %90 felandır.
Merhaba. Hâlâ WeChat kullanıyorsanız QR kod için yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

ben baya süredir aradım kaliteli bir servis özellikle telegramda sms onaylamak için çok site aradım Türkiyedeki Çoğu sitelerden geneli (bir kaçı hariç) numara sıkıntısı yaşatıyor en sonda aktifnumara.com sitesini keşfettim bu numaraların hepsini oradan aldım Şimdilik Güzel veriyor numara
tabiki bozmazlarsa
1712223705055.png

Geri
Yukarı