Güvenilir telefon önerisi

Hangi seriler var s serisi olarak mesela o fiyat araliginda?

Belki S23FE alinabilir, onun disinda ben bulamadim.

S22 var S21 FE var bunlar kötü telefonlar değil ki. Ama en iyisi azıcık daha bütçe artırıp S23 FE almak olacaktır.

Hocam S21FE alacagima iPhone 11 alirim bence alinmaz. Ama S23FE guzel haklisiniz.

iPhone 11 de alinmaz bence artik yanlış anlasilmasin.

S21 FE batarya dışında iyi telefon aslında S22 daha alınabilir veya A34 de olur konu sahibi seçimini yapsın aralarından.

Arkadaşlar selamlar. Güvenlik tabanı iyi olan bir telefon önerir misiniz? Hesabımın çalınması ve benzeri gibi durumlardan dolayı biraz paranoyagim o yüzden en güvenli neyse önerirseniz sevinirim.
Android'de en güvenilir cihazlar Google Pixel serisine ait. Hatta geçen yıl yapılan bir araştırmada Pixel 7 Pro en güvenli cihaz olmuştu. Bu sene Pixel 8 modeli güvenliği ile ön plana çıkıyor ancak Pixeller Türkiye'de satılmıyor. Bu yüzden erişme imkanınız olamaz sanırım. Ayrıca iOS işletim sisteminden dolayı iPhone modelleri en güvenilir cihazlar arasında. Exynos çipsetlerinin pek güvenli olacağını sanmam.

Hocam s21fe alacagima iphone 11 alirim bence alinmaz. Ama s23fe guzel haklisiniz.

İphone 11 de alinmaz bence artik yanlis anlasilmasin.
S21 FE, iPhone 11'den çok daha iyi bir cihaz. Hala alınabilir ve halihazırda 2 Android, 3 yıl güvenlik güncellemesi duruyor.
Arkadaşlar selamlar. Güvenlik tabanı iyi olan bir telefon önerir misiniz? Hesabımın çalınması ve benzeri gibi durumlardan dolayı biraz paranoyagim o yüzden en güvenli neyse önerirseniz sevinirim.
Aslında dikkat etmediğiniz sürece her cihaza virüs bulaştırabilirsiniz. 15-20k arası bütçede kesinlikle iOS cihaz almanızı önermem. Yoğun kullanım varsa S23 FE, yoksa S22 alınabilir. Daha düşük bütçede S21 FE alınabilir.

S21 FE, iPhone 11'den çok daha iyi bir cihaz. Hala alınabilir ve halihazırda 2 Android, 3 yıl güvenlik güncellemesi duruyor.

Aslında dikkat etmediğiniz sürece her cihaza virüs bulaştırabilirsiniz. 15-20k arası bütçede kesinlikle iOS cihaz almanızı önermem. Yoğun kullanım varsa S23 FE, yoksa S22 alınabilir. Daha düşük bütçede S21 FE alınabilir.
Konuyu acan kisi guvenlikten bahsettigi icin ios isletim sistemli diye iphone 11 dedim hocam. Yoksa iphone 11 bence de alinmaz. En mantiklisi s23fe gibi duruyor.

Geri
Yukarı