Güvenilir Vozol veya türev marka satan yer önerisi

Ben de Vista modelini yeni gördüm ve almak istiyorum.( 20.000'lik olanını. )
Eğer olur da bulursanız ve haber verirseniz çok memnun olurum.
Ben de Beylikdüzü yakınlarındayım.
Teşekkürler.

Ben de Vista modelini yeni gördüm ve almak istiyorum.( 20.000'lik olanını. )
Eğer olur da bulursanız ve haber verirseniz çok memnun olurum.
Ben de Beylikdüzü yakınlarındayım.
Teşekkürler.
20000 modelini stoklarda bulamadım. Arkadaşım yurtdışından alıp getirmiş ondan aldım beğendim. 12000'lık olanların orijinalleri çok zor bulunuyor ve çekimi o kadar fazla değil.

20000 modelini stoklarda bulamadım. Arkadaşım yurtdışından alıp getirmiş ondan aldım beğendim. 12000'lık olanların orijinalleri çok zor bulunuyor ve çekimi o kadar fazla değil.
Ben 12.000'lik kullanıyorum ve bana 1 ay yetiyor.
Gayet de memnunum.
Eğer olur da bu cihaz stoklara girerse düşünmeden alırım.
Yaklaşık 3 kere satın aldım " Buharkeyf " sitesinden, orijinal ve tavsiye ederim.
Dediğim gibi herhangi biryer'den temin edebilirseniz ve aklınıza gelirsem beni etiketlemeniz yeterli.
Şimdiden Teşekkürler.

Ben 12.000'lik kullanıyorum ve bana 1 ay yetiyor.
Gayet de memnunum.
Eğer olur da bu cihaz stoklara girerse düşünmeden alırım.
Yaklaşık 3 kere satın aldım " Buharkeyf " sitesinden, orijinal ve tavsiye ederim.
Dediğim gibi herhangi bir Yer'den temin edebilirseniz ve aklınıza gelirsem beni etiketlemeniz yeterli.
Şimdiden teşekkürler.

Hocam ben pod evinden aldım sıkıntısız geldi fakat çekimi 1 hafta anca yetti. Göstergeleri pek doğru değil orası ayrı konu fakat bana yetmedi. Gerçi şu an kullanasım yok sigarayı da bıraktım bunu içtiğimden beri.

@Kyamrt Cihazdan henüz almadım ama alınacak yerleri buldum.
Hem Anadolu yakası hem Avrupa yakası.
Artık sana hangisi uygunsa.
Sana özelden nasıl yazacağımı bilmiyorum o yüzden sen biliyorsan yaz bana cevaplayayım.

@Kyamrt Cihazdan henüz almadım ama alınacak yerleri buldum.
Hem Anadolu yakası hem Avrupa yakası.
Artık sana hangisi uygunsa.
Sana özelden nasıl yazacağımı bilmiyorum o yüzden sen biliyorsan yaz bana cevaplayayım.
Mailimi vereyim istiyorsan. [email protected]

20 binlik cihazla 10 binlik cihazda 20ML likit bulunuyor gerisi tamamen pazarlama.
Kesinlikle açıp baktık iki cihazında likitleri aynı fakat aroma düzeyi farkı var 6000 ile 12000 arasında aroma yoğunluğu farkı var o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı