Güvenlik kamerası bağlantıları

ramazan5454

Hectopat
Yer
sakarya
Daha fazla  
Meslek
elektronik
Masaüstü PC kamera bağlacağım. Hangi kartı almayalım? USB bağlanan aygıtlar var onlar benim işimi görür mü? Resimler aşağıda mevcut şu anlık 3 adet kamera var toplam 6 ve 8 ad olacak kayıt yapacak. Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

IMG_20200215_123759.jpgScreenshot_20200215-123827.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
USB den takılanlar çok başarılı değil. İşlemcinize çok yük bindiriyor en azından PCI kart olanların kendi işlemcisi var sistemi fazla yormaz ama PC ye takılan sistemlerin kayıt kalitesi sizce işinizi görecekmi. 640*480 ve berbat bir kayıt sıkıştırma kalitesi var. İnternette hazır AHD sistemlerden alıp kullansanız daha mantıklı 2 katı çözünürlük hem h264 sıkıştırma ile daha kaliteli görüntü elde edersiniz.

AHD sistemler için bütçeniz varsa bende AHD tavsiye ediyorum.
@ramazan5454 Size şöyle açıklayayım bilgisayar dışında yeni bir sistem alacaksınız ve kameraları oraya bağlayacaksınız.
Anladım teşekkür ederim. Yani bir tane kayıt cihazı almam gerekli. Pc ye bağladığım zaman ne gibi sıkıntılar olur. Sonuçta evde kullanacağım ve 2 adet pc var. Biri devam lı açık o yüzden böyle bir şey istemiştim.

O zaman ekte belittiğim iki alet size yetecektir.
Bu arada DVR kart alırken kaç kanal desteklediğine bakın.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    60,6 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_20200215_123759.jpg
    IMG_20200215_123759.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 43
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı