Güzel hikayeli oyun önerisi

Oynayabileceğiniz çoğu PlayStation Studios oyunundan zevk alırsınız, onun dışında Dying Light 1-2, Cyberpunk 2077, Josef Fares oyunları, CoD MW2, CoD Black Ops Cold War, Road 96.

Mafia 2'yi oynamıştım, güzeldi. Daha sonra Mafia 1 Definitive Edition'ı oynadım, o da iyiydi. 2'nin yeniden yapımını oynamak istemedim, ve Mafia 3'e hiç bakasım gelmedi.

Bakacağım, teşekkürler.

Hocam GTA 4 Battlefield 1 FPS oyunu olarak güzeldir WW1 hoşunuza giderse.

Hocam GTA 4'e bakacağım. BF1'i bitirdim ama çok da sevmemiştim, CoD kadar iyi yapamıyor ya hikaye olayını.

CoD zaten her türlü BF'den önde hocam benim için efsane bir oyun var hikayesi de mükemmel sanki adamlar oyunu hikaye için yapmışlar bir de FPS oyunu Spec Ops The Line dubaide geçiyor spoiler vermek istemem oynamadıysanız oynayın ama dikkatli olun her anında detay var. En yüksek kalitede oynarsınız.

Merhaba, şöyle sağlam hikayeli ortalama üstü oynanış sunan bir oyun arıyorum.

Baştan söyleyeyim, RDR 2 ve Witcher 3'i oynadım ancak ikisini de sevmedim.

Çok sevdiğim oyunlar ise: The Walking Dead, The Last of Us Part 1, Metro: Last Light ve exodus, the Wolf Among Us, Dying Light 2 ve Quantic Dream'in bütün oyunları.

Oynamadıysanız God of War öneriyorum kesinlikle, sadece 2018 oyunu değil 3.oyunu bile çok güzel.

Dosya Ekleri

• baba bu.png
    baba bu.png
    3,3 MB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı