Ücretsiz H&M Member Üyelerine 3 Aylık Spotify Premium Kodu Veriyor

Peki şu an bende 4 ay 60TL kampanyası var yani alabiliyorum. Şimdi onu alsam 5 Eylül'e kadar devam edecek yani çok olsa ağustos'ta iptal ederim. Bu da 1 Kasım 2024'te bitiyor. Bunu alırsam o 4 ay 60TL'yi kullanamayacağım çünkü o kampanya 21 Mayıs'ta bitiyor. Sizce ne yapayım?

Ayniya gelecek. Bu 3 ay veriyor. Alinca 3 ay kullanacaksin ve para odemeyeceksin. Onda 4 aya 60 TL vereceksin. Yani 1 aya 60 vermis oluyorsun. Ayni. Belki 3 ay sonra almak istemezsin.

Ayniya gelecek. Bu 3 ay veriyor. Alinca 3 ay kullanacaksin ve para odemeyeceksin. Onda 4 aya 60 TL vereceksin. Yani 1 aya 60 vermis oluyorsun. Ayni. Belki 3 ay sonra almak istemezsin.
Hocam aynıya gelmiyor şimdi HM alırsam 4 ay 60TL bitecek. HM bitişinde 1 ay 60TL ödeyeceğim ve devam etmem büyük ihtimalle sadece PC'de dinliyorum çünkü en azından şuanlık öyle ve çokta dinlemiyorum.
Şimdi 4 ay 60TL alırsam 1 Kasım 2024'e kadar bitecek ve ücretsiz 3 ay alabileceğim yani 60TL'ye 7 ay üyelik alacağım eğer HM kampanyasını erken bitirmezlerse muhtemelen o hakkı saklı tutuyoruz falan diye eklemişlerdir.

Şöyle bir sayfa açılıyor ne yapacağım?
1714928993724.png

@Ahmet06han

Geri
Yukarı