H110M Gaming Ethernet İntel Gözükme Sorunu

Engin22333

Hectopat
Daha fazla  
Herkese öncelikle merhaba arkadaşlar, ben bir sistem topladım. Kısaca sistemim;

• İ5 6500
  • H100M Gaming (Anakartın Etherneti Denetleyicisi REALTEK)
  • 8GB RAM
  • MSI R9 380 4G
  • WD 1TB
  • 240GB SSD
  • Zalman Z3 Plus

Evet sistemim bu ve yaşadığım sorun ise bilgisayarı aldığımdan beri var. İlk aldığımda UEFI windows 10 kurdum ve sorun burda başladı. MSI sitesinden tüm driverleri indirdim ve kurdum hepsi sorunsuz kuruldu fakat bir LAN yani ethernet driveri kuramadım bir türlü. O aralarda bende wifi adaptör vardı onu kullanıyordum fakat wifi adaptörde internette kesilmeler oluyor ve bende gaming anakart aldım iyi bir ethernet portu var. REALTEK 'di fakat internette biraz araştırdım ve AİDA 64 diye bir programla baktım İNTEL olarak gözüküyor. Ve bu anakartın ethernet denetleyicisi değil çünkü internetten bakarsanız H100M Gaming Anakartta Realtek Adlı frimanın oyuncular için yaptığı iyi bir ethernet portu bulunmakta ve intel olarak görünüyor. En son çare olarak buraya yazdım lütfen yardımcı olun 1 haftadan beri uğraşıyorum. Teşekkürler.

@Recep Baltaş @MF
Adsız2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu eski ama aynı sorun bende de oldu. Realtek Ethernet olup Intel tanıyor ve bu normal değil. Yukarıdaki arkadaşta bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmuş. Bence çözemedim sorunu henüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı