H1Z1 ile PUBG arasındaki fark nedir?

Hangisi

• Oy verenlerin toplamı
    47

BayramS

Kilopat
Daha fazla  
İzlediğim videolarda grafik farkı gördüm sadece. Birisi 30 TL, diğeri 70. Sizce bu fiyata PUBG almak mı iyi olur, yoksa H1Z1 mi almalıyım? Sanki biraz pahalı gibi. Önerebileceğiniz farklı ucuz oyunlar varsa iyi olur.
Bendeki oyunlar:
  • -Assetto Corsa
  • -CS:GO
  • -Euro Truck Simulator 2
  • -Rust

Son düzenleyen: Moderatör:
H1Z1 de fena değil ama şu sıralar PUBG daha yükselişte ve daha yeni bir oyun. Daha çok dikkat çekiyor, oyuncusu da fazla. Ben olsam PUBG alırdım.

Her iki oyunu da oynuyorum. H1Z1 PUBG'ye göre biraz daha hızlı oynanıyor. Hiç fark etmez yani hangisini alırsan eğlenerek oynarsın.

Ben yaz indiriminde H1Z1 aldım fakat oyun bir PUBG değil. PUBG biraz daha zor bir oyun ve FPS oyunlarını seviyorsan kesinlikle al.

Bende ikisi de var. Farkları aklıma geldikçe anlatayım. H1z1 biraz daha düz bir oyun. Mesela silahlara eklenti yapılamıyor. Fakat PUBG de hemen her silaha dürbün (2x 4x 8x 15x kızıl ötesi vb.) , dipçik, şarjör, kabza vb eklentiler yaparak geliştiriyorsun. Mesela bir kar98 tüfek bulup bir de 8x dürbün takarsan sniperliğin dibine vurursun. Oynanış olarak da H1Z1 çok robotik geliyor. Ateş ederken bile silahın tepkisi gerçekçi değil. Fanboyluk gibi gelebilir ama herşeyiyle PUBG H1Z1 in üstünde.

NOT: Zaten PUBG yapanlar da istediği detaylar oyuna eklenmediği için H1Z1 ekibinden ayrılan elemanlarmış.

Arakadaşlar güzel açiklamis. PUBG biz H1Z1'de neleri yapamadik hadi bunda yapalim her şey tas tamam olsun oyunudur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı