Hacettepe'de 2 yıllık elektrik okunur mu?

Hocam şimdi şöyle benim hedefim Güney Kore ve orada elektrik mühendisliğine tamamlamak istiyorum. İşimi garantiye almak için Hacettepe elektrik istiyorum. Sizce ne kadar mantıklı?

@Vito S

@Senyör Kesada

Ya geleceğini garantilediğini, işine gerçekten yarayacağını düşünüyorsan oku ama şöyle söyleyeyim bu bölüm ile Türkiye'de fazla bir şey olmaz gibi. Kore'de nasıl işine yarar, mühendisliğe orada nasıl tamamlarsın bu konu hakkında bilgim yok.

Hocam şimdi şöyle benim hedefim Güney Kore ve orada elektrik mühendisliğine tamamlamak istiyorum. İşimi garantiye almak için Hacettepe elektrik istiyorum. Sizce ne kadar mantıklı?

@Vito S

@Senyör Kesada
Kore prosedürünü tam bilmiyorum maalesef orada işe yarar mı filan.
Marmara idi neden değişikliğe gittiniz?

Arkadaşlar, sizce hangisi? Şu an TYT'de 20 netlerdeyim. 1 ay içinde 60 net yapacağım. Hangisi daha mantıklı olur? Şu an günde 10 saate kadar çıkarttım çalışma süremi.

@Senyör Kesada hocam bugün sizin çok başınızı ağrıttım ama sizce hangisi daha mantıklı?

Son düzenleme:
Arkadaşlar, sizce hangisi? Şu an TYT'de 20 netlerdeyim. 1 ay içinde 60 net yapacağım. Hangisi daha mantıklı olur? Şu an günde 10 saate kadar çıkarttım çalışma süremi.

@Senyör Kesada hocam bugün sizin çok başınızı ağrıttım ama sizce hangisi daha mantıklı?
Sorun yok hocam. Üniversite de önemli ama Elektrik de iş imkanı biraz daha geniş zaten Kore'ye gitme durumunuz vardı bu meslekle.
İyi bir ünide elektrik ile birçok fabrikaya, servise teknisyen olabilirsiniz. Anestezi de biraz iş rekabeti fazla.

Geri
Yukarı