Hacker dolandırıcı

Parayı neyle attın IBAN varsa şikayet et, BTC üzerindense, bir şey olmaz tehdit etsin kimseye boyun EGM'e, elinden geleni ardına koy de, zaten çoğu korkak bir şey yapamaz yapsa da şikayetçi ol.

Ne bekliyordunuz? Göz göre göre dolandırılmışsınız ve 3-5 kuruşta değil. Yapabileceğin tek şey dava açmak ama pek bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Parayı neyle attın IBAN varsa şikayet et, BTC üzerindense, bir şey olmaz tehdit etsin kimseye boyun EGM'e, elinden geleni ardına koy de, zaten çoğu korkak bir şey yapamaz yapsa da şikayetçi ol.
Evet iban ile attım karakola gidiyorum şu an. Teşekkür ederim.

Güvenlik duvarı parayla kırılan bir şey mi? Google Fotoğraflar hesabına girmiştir oradan fotoğraflarını almıştır onu yapan hacker oluyorsa oohoo. Hesap çalmak için niye birisine yazdınız veya bu kişiyi nereden buldunuz ki? Hesap şifrelerinizi değiştirin her yerde aynı şifreyi kullanıyorsanız oradan bulmuştur. Davadan bir sonuç çıkacağını sanmıyorum ama yine de açmak istiyorsanız açın.

İbansa en kolayı mahkemeye başvur o paranda geri geli

İbansa en kolayı mahkemeye başvur o paranda geri gelir.
Karakola gittim hiçbirşey yapamaz dedi. Savcılık soruşturma açarsa sana sorar hackera neden yazdın diye iki tarafta suçlu olur dedi.

Allah rahmet eylesin çok zor bir durum.

Ancak böyle olaylarda şunu bilmelisin ki, karşındaki kişi senden para istiyorsa seni mutlaka dolandıracaktır.
Amin. Ders oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı