Hackintosh kullandığım anlaşılır mı ?

D-Nowitzki41

Hectopat
Arkadaşlar evdeki bilgisayarıma hackintosh kursam bunun anlaşılma riski var mıdır apple veya başkası tarafından sanal ortamda? Uzun zamandır kullanıp hiç sıkıntı yaşamayan var mı bu konuda, endişeleniyorum açıkçası bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

Ticari herhan gibir bir işlem yapmadığınız sürece sıkıntı yok günlük işlerde zaten apple'lın töderansı var.

Nasıl bir toleransı var?
Yok öyle bir tolerans arkadaşlar. Hackintosh'u kurarken End-User License Agreement okursanız kulaktan dolma yanlış bilgilerin önüne geçmiş oluruz.
Tolerans yok ama kullanabilirsin, bir sıkıntı olmaz.

Istedigin herseyi yapabilirsin hic bir problem olmaz. Mesela ornek vereyim benim hep hackintosumda Clover olsa bile iMessage problemi yasiyorum. Bana Customer Code veriyor ve Apple'i ara diyor. Ben direk Apple'i ariyorum ve iMessage giremedigimi soyluyorum bana su codu veriyor diyorum. Benden makinemin serial numarasini istiyor hic cekinmeden veriyorum. (Her serialin belli ozellikleri var benim buldugum serial 2016 yilina kadar her turlu destegi sagliyor mesela.) Seriali verdikten sonra telefondaki musteri temsilcisi diyor ki bu bilgisayar japonca gozukuyor bende diyorum ki ikinci el satin aldim. Bunu turkiyeden cozemiyoruz sizi amerikaya baglayacagiz. Bagliyorlar ve hemen active ediyorlar iMessage. Kisacasi istedigin herseyi yapabilirsin. Hic bir problem yasamazsin. Bunu 15 yillik Mac 10 yillikta Hackintosh kullanicisi olarak soyluyorum.

Istedigin herseyi yapabilirsin hic bir problem olmaz. Mesela ornek vereyim benim hep hackintosumda Clover olsa bile iMessage problemi yasiyorum. Bana Customer Code veriyor ve Apple'i ara diyor. Ben direk Apple'i ariyorum ve iMessage giremedigimi soyluyorum bana su codu veriyor diyorum. Benden makinemin serial numarasini istiyor hic cekinmeden veriyorum. (Her serialin belli ozellikleri var benim buldugum serial 2016 yilina kadar her turlu destegi sagliyor mesela.) Seriali verdikten sonra telefondaki musteri temsilcisi diyor ki bu bilgisayar japonca gozukuyor bende diyorum ki ikinci el satin aldim. Bunu turkiyeden cozemiyoruz sizi amerikaya baglayacagiz. Bagliyorlar ve hemen active ediyorlar iMessage. Kisacasi istedigin herseyi yapabilirsin. Hic bir problem yasamazsin. Bunu 15 yillik Mac 10 yillikta Hackintosh kullanicisi olarak soyluyorum.

çok iyiymiş

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı