"Hacklendin" Gmail mesajı

1646159135707.png

Burada bayağı koptum ben. :)

Fake hocam, inanmayın fakat gerçekten 1-2 gün önce malum siteye girdiysen biraz ürpertici bir scam.

Arkadaşlar bir yabancı senin şifreni falan ogrendim diye mesaj atmış. Elimdeki şifrede bu falan dedi gerçekten de benim şifrem seni yetişkin p*rno izlerken hackledim falan diyor para istiyor BTC olarak video kaydını ailene vb. göndereceğim diyor. Ne yapmalıyım?
Türkçe'ye çevirdim yazıyı normalde İngilizce.

Hocam kamerayı açık bırakıp yapılır mı hiç.

Arkadaşlar bir yabancı senin şifreni falan ogrendim diye mesaj atmış. Elimdeki şifrede bu falan dedi gerçekten de benim şifrem seni yetişkin p*rno izlerken hackledim falan diyor para istiyor BTC olarak video kaydını ailene vb. göndereceğim diyor. Ne yapmalıyım?
Büyük ihtimalle yalan dolan. Gerçekse Black Mirror'den fırlama olur. 😄 Yine de malum siteye girerken kameranızı kapatmayı ihmal etmeyin.

Zevkini beğenmiş bide :D

Geri
Yukarı