Hadi anket yapalım

Kime oy verirsiniz?

• Erdoğan

Oy: 14 15,4%
  • İmamoğlu

Oy: 8 8,8%
  • Yavaş

Oy: 38 41,8%
  • Akşener

Oy: 0 0,0%
  • Davutoğlu

Oy: 0 0,0%
  • Babacan

Oy: 6 6,6%
  • İnce

Oy: 3 3,3%
  • Demirtaş

Oy: 1 1,1%
  • Diğer kişiler

Oy: 2 2,2%
  • Protesto oy

Oy: 19 20,9%

• Oy verenlerin toplamı
    91
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayyaş demesini normal buluyorsun demek. Ayyaş demesindeki amacını hepimiz biliyoruz, dürüst olalım. Atatürk'e sallamak için argüman arıyor. Ayyaş kelimesini söylüyor. Normal mi bu?
İnsanların zihniyeti farklıdır. Kimi rasyonolist bile der Atatürk'e. Ama ben adı Mustafa olan birine (yani Hz. Muhammed'in diğer adı), asla kötü bir gözle bakmadım. İsterse bırakıp giderdi her şeyi değil mi ? Ama öleceğini bile bile gitti. Buna saygı duymak gerekir.

Lakin Erdoğan'ın ayyaş diye salladığını duymadım gerçekten.

Sen galiba işi Atam'ızdan vurmaya çalışıyorsun da yemezler güzel dostum.

İnsanların zihniyeti farklıdır. Kimi rasyonolist bile der Atatürk'e. Ama ben adı Mustafa olan birine (yani Hz. Muhammed'in diğer adı), asla kötü bir gözle bakmadım. İsterse bırakıp giderdi her şeyi değil mi ? Ama öleceğini bile bile gitti. Buna saygı duymak gerekir.

Lakin Erdoğan'ın ayyaş diye salladığını duymadım gerçekten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oylamada üstünlük Yavaş'ta. Cidden kendisini tanımıyorum, seçen insanlardan kısaca bir özet alabilir miyim? Neden Mansur Yavaş kazanmalı? Diğer siyasetçilere bulaşmadan yorum yapmanızı da rica ediyorum. Şundan iyidir, bundan iyidir deyip boş yorum atmayın.

Tüm Türkiye'yi Adana'da CHP'nin kocaman bir hastane açtığına inandırmaya çalışan, basit bir haber programı. Gülmekten yarıldık o kadar.
Oylamada üstünlük Yavaş'ta. Cidden kendisini tanımıyorum, seçen insanlardan kısaca bir özet alabilir miyim? Neden Mansur Yavaş kazanmalı? Diğer siyasetçilere bulaşmadan yorum yapmanızı da rica ediyorum. Şundan iyidir, bundan iyidir deyip boş yorum atmayın.
Yavaş gerçekten iyi, Ankara'yı iyi idare ediyor. Memnunuz.

Çünkü 90 liralık ayakkabı giyiyor işte milletin adamı😎

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı