"Hahaha" işareti kaldırılsın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zamanında yanlış bilgi vermiş birkaç kişiyi raporlamıştım, bir şey vs. yapılmamıştı.
Yetkili oldukları için mesajlarına uyarı verilemiyor. Rapor ettiğinizde en azından mesajlarını düzeltmeleri gerek. Rapor ettiğiniz halde yine mesaj düzelmiyorsa ve bir hata varsa konu açabilirsiniz. İfade bırakmak yerine rapor etmek ve kendinizi savunmak her şeyi hallediyor.

Zamanında yanlış bilgi vermiş birkaç kişiyi raporlamıştım, bir şey vs. yapılmamıştı. Uğraşmak istemiyorum. Yanlış bilgi vermediğim halde ceza da almıştım. Bazı şeyleri kafalarına göre yaptıklarından eminim.
Kendince mi yanlış, gerçekten mi yanlış? O kurallar herkes için var, üyelere özel değil. Recep Baltaş'ı da raporladığım oluyor mesela yazım yanlışından, 1 dakika sonra düzeltiliyor.

Zamanında yanlış bilgi vermiş birkaç kişiyi raporlamıştım, bir şey vs. yapılmamıştı. Uğraşmak istemiyorum. Yanlış bilgi vermediğim halde ceza da almıştım. Bazı şeyleri kafalarına göre yaptıklarından eminim.
Sebepsiz yere kimseye cevap vermiyoruz. Raporlamalarda da gerekli işlemleri yapıyoruz. Hiç şüpheniz olmasın. Tamamen adil ve eşit bir şekilde görevimizi yapmaktayız, yapmasak zaten bu göreve devam edemezdik.

Ceza aldığınız durumlarda biraz da kendinizi sorgulayın, ben neden ceza aldım diye.

Ayrıca hatalı bir ceza durumu olursa, o hatamızı da telafi ediyoruz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı