Haklı mıyım?

@Kargaşa biraz abartmışsın sanki. Sonuçta senden hasta halinle gidip 1 saatlik yol yürümeni istemiyorlar. 5-10 dakika gidip bir iki şey alıp döneceksin. Çok hastaysan, yani yataktan kalkamıyorsan bilgisayar başında ne işin var? Ailen de bunu sorguladığı için böyle dedi büyük ihtimalle. Klasik bir Türk ailesi için ölüm döşeğinde olmadığın sürece okula, bakkala artık neyse gidebilirsin sonuçta😀 sen kendine göre haklısın, aileniz kendine göre haklı.

Hastasın ve öksürüyorsun başkalarına da bulaşabilir. Yani gitmek istememen normal. Ben böyle hasta olunca benim yerime babam gidiyor. Sen hastasın dur diyor. Dinlenip iyileşmek önemli.
Geç saatlere kadar bilgisayar oynayan çok insan var. Mesela ben. Ama yine de çok oynamanın faydası yok. Başka bir şeylerle de uğraşılabilir. Yine ama bilgisayar dışında yapacak bir şey yoksa benim gibi bilgisayar başından kalkmamak da normal bence.

Ya ben şimdi hasta oldum son 2 günden beri öksürüyorum burnum akıyor. Ama saat 1-2'ye kadar bilgisayardayım çünkü hafta sonu diye vakit ayırmaya çalışıyorum kendime sınav haftası diye. Dün de beni 3 kez bugünde 1 kez markete gönderdiler hastayım diyorum anlamıyorlar. Az önce de yeni geldim parayı bıraktım odama geçerken gel dediler. Ne var dedim yüzün neden asık diye. Dedim işte hasta adamı dışarı yolluyorsunuz dedim. Onlarda bana kalırsa alakasız sende saat 2-3'lere kadar bilgisayar başındasın diyorlar. Bir şey desem ayıp olacak ama alakası yok. Sonra neden sinirliyim kızgınım. Sizce kim haklı dışarıya hasta adam gönderilir mi?

Babana dava açabilirsin:)

Yaş kaç, aşırı ergenlik sendromları. Hastasın, eyvallah da ebeveynlerinde evde keyif çatmıyor işten geliyorlar ailenin değerini bil. Paşa paşa gideceksin o bakkala.

Abartma bence. Benim yaşım bundan ufakken evin küçüğü olduğum için her gün suya yollarlardı. Bidon bidon, damacana damacana su doldurturlardı çeşmeye yollayıp. Evet abartmıyorum, damacana damacana. Tek günde 2 damacana 4 tane 5'lik bidon doldurup taşıdığımı bilirim :D Markete yollanmak ne ki?

Hayat God of War oynamak değil hocam ölüm var kalım var.
Alt tarafı bakkala gidip ekmek alacaksın, karşına Baldur, Thor çıkıp boss savaşı mı yapacaksın?

Dışarı çıkıp temiz hava almanı sağlamışlar. Ayrıca onlarla vakit geçirmeni istiyor olabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı