Haklı mıyım?

Hayat God of War oynamak değil hocam ölüm var kalım var.
Hayat bir yolculuk evlat zorlu yolları aşması gereken savaşçılarız biz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güçlü olmak bizim kaderimiz evlat.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
güçlü olmak bizim kaderimiz evlat.

Hocam yaşınız 14 ne bu tripler.

Hasta adam istirahat eder. Hastayım dedikten sonra bilgisayardan kalkmazsan kuryelik yaparsın öyle. Aynı şeyleri bende yaşadım zamanında. Yattığın zaman yollamıyorlar bir yere.

Abartmışsınız, sanki Fizan'a git 10 ton şeyi sırtına yükle gel demişler :D Ergenliğimin ilk zamanlarında ben de böyle her şeye sinirlenirdim gereksiz. 2-3 yıla siz de düzelirsiniz.

Ya ben şimdi hasta oldum son 2 günden beri öksürüyorum burnum akıyor. Ama saat 1-2'ye kadar bilgisayardayım çünkü hafta sonu diye vakit ayırmaya çalışıyorum kendime sınav haftası diye. Dün de beni 3 kez bugünde 1 kez markete gönderdiler hastayım diyorum anlamıyorlar. Az önce de yeni geldim parayı bıraktım odama geçerken gel dediler. Ne var dedim yüzün neden asık diye. Dedim işte hasta adamı dışarı yolluyorsunuz dedim. Onlarda bana kalırsa alakasız sende saat 2-3'lere kadar bilgisayar başındasın diyorlar. Bir şey desem ayıp olacak ama alakası yok. Sonra neden sinirliyim kızgınım. Sizce kim haklı dışarıya hasta adam gönderilir mi?

Haksızsın hasta adamın dışarı çıkmaya enerjisi olmaz ama PC basına gecmeyede enerjisi olmaz PC'ye geciyorsan 5 dk marketede gidebilirsin çık bu tozpembe dünyadan.

Ben de az önce ekmek almaya gittim bunlar hayatın içinde olan şeyler hocam neyse en azından pc oynamama laf etmiyorlar ekmek almak dert değil.

Geri
Yukarı