Haksız yere aldığım "Birden Fazla Soru Sorma" cezası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Evet bugün AMD'nin yeni teknolojisi öğrenmeye çalıştım, olanlara bakalım.
Burada zaten birkaç sorum var diyorum, teknolojiyi bilmediğim için sıra sıra yazmışım bu gayet normal bir şey, bunun üzerine bir konuda birden fazla soru sormayın denilmiş. 4-5 tane aynı sebepten konu açsam sebepsiz konu açmak diye ban yerim. Burada zaten birkaç sorum varken ne anlaşılıyor bilemiyorum ama bu kadar saçmalık.

Ekran Görüntüsü (739).png

Evet, konunun nasıl düzenlendiğine bakalım. Evet, o kadar soru arasında sadece bu koyulmuş, gidip tek tek sorulardan 4-5 tane konu açmam gerekiyor. Birazdan da bundan ban yiyip gelirim. Yeni bir teknolojiyle tanıştım ve aklımdaki her şeyi teknoloji forumuna sormak istedim ve olanlar bunlar. Tek tek 5 konu açmaya gidiyorum, iyi günler.
Konuyu kilitlemeden tartışmak istiyorum, rica ediyorum kuralları okuyun deyip kilitlemeyi.

Ekran Görüntüsü (741).png

4-5 tane aynı sebepten konu açsam sebepsiz konu açmak diye ban yerim.
Aynı sebepten konu açsanız tabii ki uyarı alırsınız. Bunlar aynı değil ki. Hepsi de tek başına başka bir soru.

Konunun ilk başlığı "Amd’nin Yeni Teknolojisi FidelityFx Hakkında Sorular" idi. Böyle bir konu açılmaz, böyle bir başlık onaylanmaz. Soru sadece konu içeriğinde değil, başlıkta da yazar. İnternetten araştıranlar bunun kendi soruları olduğunu nasıl anlayacak başka türlü? Bu konuda bilgili olan bir kullanıcı, açılan konunun cevap verebileceği bir şey olduğunu nasıl anlayacak? Uyarıda sorun yok.

Ayrıca uyarının 0 puanlık, kısıtlamasız bir uyarı olduğunu belirtmekte de fayda var. Gerçekten de, sadece bir uyarıydı yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı