Halen Windows 7 kullanan var mı?

Hangi işletim sistemi?

• Windows XP

Oy: 11 4,4%
  • Windows Vista

Oy: 2 0,8%
  • Windows 7

Oy: 62 24,9%
  • Windows 8

Oy: 0 0,0%
  • Windows 8.1

Oy: 9 3,6%
  • Windows 10

Oy: 165 66,3%

• Oy verenlerin toplamı
    249
7 nin desteği bitecek ya 6 veya 7 ay sonra 8.1 yüklemek daha mı mantıklı ne dersiniz?
2 saat önce W10'dan W8.1'e geçtim pc rahatladı. Eğer bence güçlü bir PC'n yoksa 8.1 en iyisi. Hem güncel hem de az kaynak kullanıyor. 2023'e kadar desteği var. Destek bittiğinde W10 da hem görsel olarak hem de performans olarak iyice oturmuş olur.

2 saat önce W10'dan W8.1'e geçtim pc rahatladı. Eğer bence güçlü bir PC'n yoksa 8.1 en iyisi. Hem güncel hem de az kaynak kullanıyor. 2023'e kadar desteği var. Destek bittiğinde W10 da hem görsel olarak hem de performans olarak iyice oturmuş olur.

Bende dün imzamdaki Windows 8.1 sürümünü kurdum sistem resmen rahatladı ağzı olsa teşekkür edecek. Ufak bir öneri vereyim. Windows Update yapma sakın. Sistem ağırlaşıyor nedense.

Arkadaşlar elimdeki PC iyi değil, kötü diyebilirim. LoL gibi bir oyunda 45/50 FPS alıyorum ve Windows 7 kullanıyorum. Windows 8.1 yada 10'a geçersem FPS artışı yaşarmıyım yoksa nasıl bir etkisi olur?

Zaten şu an win 10 yüklü. Sistemim İ5 4590 16 Ram 1060 6gb.

Bende dün imzamdaki Windows 8.1 sürümünü kurdum sistem resmen rahatladı ağzı olsa teşekkür edecek. Ufak bir öneri vereyim. Windows Update yapma sakın. Sistem ağırlaşıyor nedense.
Yapmayı düşünmüyordum zaten hocam. Microsoft bu belli olmaz. Bakarsınız Win10'a geçelim diye yavaşlatır falan. Hiç belli olmaz. Bir de şunu farkettim Win8.1 5400 rpm HDD'de 10 saniyede açılıyor. Win10'un açılması 25-30 saniyeyi buluyordu. Etkileyici gerçekten.

Peki Windows 8.1 i nasıl etkinleştirdin ürün anahatarı var mı ucuza ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı