Half-Life 3'ün Geliştirme Takımı Sızdırıldı!

OhcBHq0l.jpg

Valve'in 29 Eylül'de Half-Life 3'ün isim haklarını almasından sonra Geliştirici Takımının (Development Team) da bir bölümünün sızdığı görülüyor. Half Life 3 ve Half Life 3 Core adlı iki grup bulunuyor ve gruplarda sırasıyla 49 ve 10 kişi var. İşte konuya ait görseller:

Half Life 3 Grubu:

xFZXGtw.jpg

Half Life 3 Core Grubu:

sSJUnFz.jpg

Koptursun gelsin artık bea. Her dönem COD BF savaşından bıktım. Half-Life 3 gelsin ve gerçek bir FPS oyununun ne olduğunu onlara göstersin. Özellikle de Hikaye dendiği zaman COD'u bile gölgede bırakabilecek bir hikayesi var Half-Life'ın. COD'un bu işten çıkarı hikayesinde ''Canavarların'' gerçek anlamda değil, insan formunda olması.

Bu güne kadar bana en iyi FPS deneyimini yaşatan, aynı zamanda en inanılmaz hikayeye sahip, en iyi FPS oyunudur benim için Half Life. Gabe Newell'ın yaptığı sadece göbeğini* büyütmek oldu. Böyle bir oyunu nasıl olur da bu kadar uzun süredir çıkarmazlar hala aklım almıyor zaten. Belli ki Steam sayesinde çok rahatlamışlar galiba. Ama ne olursa olsun, içimdeki umut hiç bitmemişti. Nihayet bir şeyler ortaya çıkmaya başladı. Böyle bir yapımın bu kadar yıl boyunca es geçilmesinin tek tabirini tembellik olarak görüyorum ben.

Bana kalırsa oyun daha çıkmaz neden diye sorarsanız.Gabe akıllı adam Steam kitlesi azalma gösterdiğinde tak Half-Life 3 bir çıkacak.

Oyun değil ekip sızdırılıyor 🤣 Ne günlere kaldık yahu. Şaka maka son oyundan bu yana 11 sene geçmiş. Diablo 3'de 11 sene sonra çıkmıştı. Onun gibi hüsran yaratmasa bari.

Helal olsun iyi hortlatmışsınız biraz geç farkettim.
Resimlerde kurbağa olsaydı daha erken farkedebilirdim 😁

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı