Halkbank kredi kartıyla internetten bir şey satın alırken "kart reddedildi" hatası

emrejanslsgajk

Decapat
Daha fazla  
Halkbank banka kartı kullanıyorum. Satın alınmıyor internetten bir şey ama marketlerde falan kullanabiliyorum, internetten alışveriş yapılmıyor. Müşteri temsilcisine bağlandığım zaman da TC/Kart No yazıyorum kabul etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Halkbank banka kartı kullanıyorum. Satın alınmıyor internetten bir şey ama marketlerde falan kullanabiliyorum, internetten alışveriş yapılmıyor. Müşteri temsilcisine bağlandığım zaman da TC/Kart no yazıyorum kabul etmiyor.

İnternet alışverişine kapalı olabilir kart. Online işlemlerden halledebilirsiniz. Veya müşteri hizmetlerine bir şekilde bağlanabilirseniz daha kolay hallolur.

Ödeme kaynağı yurt dışında olan bir siteyse bundan kaynaklanıyor olabilir.

Epic Games, Hepsiburada ve açık her şey internet alışverişi, yurt dışı alışverişi

İnternet alışverişine kapalı olabilir kart. Online işlemlerden halledebilirsiniz. Veya müşteri hizmetlerine bir şekilde bağlanabilirseniz daha kolay hallolur.

Vallahi 18 yaş altıyım diye mi kabul etmiyor müşteri temsilcisi.

Epic Games, Hepsiburada ve açık her şey internet alışverişi, yurt dışı alışverişi

Vallahi 18 yaş altıyım diye mi kabul etmiyor müşteri temsilcisi.
Evet 18 yaş altı olduğun için Müşteri temsilcisine bağlanamıyorsun. Diğer sitelerden alışveriş yapabiliyorsun değil mi?

Evet 18 yaş altı olduğun için Müşteri temsilcisine bağlanamıyorsun. Diğer sitelerden alışveriş yapabiliyorsun değil mi?

Hayır örnek gösterdim siteleri bu 1 aydır falan böyle eskiden her şey alınıyordu.

Banka kartı kısmı gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• IMG_9585.jpeg
    IMG_9585.jpeg
    186,1 KB · Görüntüleme: 6

Yeni konular

Geri
Yukarı