Hamster Cinsleri Nasıl Beslenir?

®oots©

Hectopat
Daha fazla  
6 yaşında bir oğlum var ve şu bir kaç aydır inanılmaz derecede hamster almayı ve beslemek istediğini dile getiriyor, sürekli bu isteğini dile getirince bende uzun işleyip sık dokumaya karar verdim, oğlumun hem hayvan sevgisini arttırması hemde hayvanlara nasıl davranacağını ve bakacağını öğrenmesi için kesin olmamak kaydı ile buna karar verdim;
neden kesinleştirmediğime gelince daha önce hamster beslemedim, bildiğim kadarı ile birkaç çeşit hamster var bakıp bakamıyacağımızdan emin değilim bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Hamster ne ile beslenir, kafes ortamında nasıl yaşar, çok fazla ilgi gösterilmesi gerekir mi, bakımı çok zor mudur, sağlık açısından (bizim ve hamster için) her hangi bir sorun teşkil eder mi? Herhangi bir aşısı ya da ev ortamında bakılacağı için kullanılması gereken bir ilacı var mı ? Ve cins olarak hangisini önerirsiniz? Mümkün mertebe cinslerini ve ev ortamında ne gibi dez avantajlarınıda yazabilirseniz seviniriz, keza sizden alacağım öneriler doğrultusunda alıp almıyacağımıza karar vereceğim, şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım ne Hamster'ı, al şirin bir kedi yavrusu yanlış anlama kültürümüz de yok böyle şeyler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı