Hangi fare alınmalı?

Düz olarak tutuşta herhangi bir sorun yaşatmayacaksa alabilirim Razer Viper V2 Pro'yu. Birisine danıştım ille de Logitech al Logitech al deyip duruyor. Razer çabuk bozuluyormuş :D

İlgisi yok, ona bir daha danışmayın. Viper V2 Pro G305'e ağır gelir, V2 Pro dünyanın en iyi farelerinden zaten.

İlgisi yok, ona bir daha danışmayın. Viper V2 Pro G305'e ağır gelir, V2 Pro dünyanın en iyi farelerinden zaten.

Doğrudur hocam, teşekkürler öneriniz için.

Logitech G PRO X Superlight 2 bakabilirsin Logitech istiyorsan yeni çıkan.

Logitech ürünlerinde çok sorun çıkartıyor hocam, klavyesinden vb. hiç memnun kalmamıştım o yüzden pek tercih edeceğim bir marka değil gibi duruyor.

Arkadaşlar, v2 pro almayı düşünüyorum fakat, renk konusunda kararsız kaldım. Beyazı mı daha mantıklı olur siyahı mı? @shinei @avria

Bende beyazı var, sararma vs. yapmıyor. Tabii zevkinize kalmış ama şu anki 3800 liralık fiyatıyla alınmaz. 3300 TL civarlarına düşebiliyor ara sıra, o zaman alınabilir belki. Ben konunun başından beri 3000 TL civarında sanıyordum.

Bende beyazı var, sararma vs. yapmıyor. Tabii zevkinize kalmış ama şu anki 3800 liralık fiyatıyla alınmaz. 3300 TL civarlarına düşebiliyor ara sıra, o zaman alınabilir belki. Ben konunun başından beri 3000 TL civarında sanıyordum.

İncehesap indirimlerini bekleyebilirim, Türkiye'den çıktığımda alabilirim 2 seçeneğim mevcut hocam şu an için. Çünkü CS:GO üzerinde şu an kullandığım fare resmen bayılıyor.

Beyaz alırdım siyah ölü deriyi çok gösteriyor.

Öneriniz için çok teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı