Hangi gamepad alınmalı?

Pallaggha

Picopat
Daha fazla  
FIFA gibi oyunlar oynuyorum çoğunluk olarak. Çakma bir Xbox 360 kullanıyordum ama artık zamanını doldurdu yeni bir gamepad almayı düşünüyorum. Hangi gamepadi önerirsiniz veya hangi sitelerde ucuzluk olur söylerseniz sevinirim. Mesela her cuma incehesaba bakıyorum indirim için genelde Xbox indirime girmiyor adını bilmediğim gamedpadler indirime giriyor. Ne alacağım bilmiyorum.

Bütçe ne kadar?

Yani tam bir şey yok ama baktığımda 2500TL civarlarında sanırım gamepadler bende 2000TL civarları diyeyim.Sadece PC oyunları oynayacağım bunu yazmamışım sanırım.

1.200 civarına çıkarsan alırsın 2.el Xbox 9.nesil rahat edersin.
2.el almak mantıklı mı? Garantisinden veya bozulmasından ötürü bilemiyorum.

Yani tam bir şey yok ama baktığımda 2500TL civarlarında sanırım gamepadler bende 2000TL civarları diyeyim. Sadece PC oyunları oynayacağım bunu yazmamışım sanırım.

Xbox kolu veya MSI GG Force GC20 V2 Beyaz PC ve Android Uyumlu Oyun Kolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

He o civarlarda diye bütçe bu kadar ama daha ucuz olursa güzel olur derseniz de [US$40.58] 8Bitdo Ultimate C Kablosuz 2.4G Oyun Kontrolcüsü PC Windows 10 11 Steam Deck için Raspberry Pi Video Oyunları Ekipman ve Aksesuarları from tüketici elektroniği on banggood.com veya Amazon.com.tr

Yeni konular

Geri
Yukarı