Hangi ISS'i tercih etmeliyim?

Burak İncehasan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu an yaz aylarından beri TurkNet kullanıyorum, aslında performans olarak gayet memnunum fakat sırf 16 megabitlik bir internete 250TL vermek istemiyorum, forumda bu aralar sık sık Netspeed adını duyuyorum fakat paketleri taahhütsüz, yani bu paketlere de zam gelmeyeceğinin garantisi yok(bildiğim kadarıyla.) Türk Telekom falanda beni çok şüphelendiriyor, sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Teşekkürler şimdiden.

Şu an yaz aylarından beri TurkNet kullanıyorum, aslında performans olarak gayet memnunum fakat sırf 16 megabitlik bir internete 250TL vermek istemiyorum, forumda bu aralar sık sık Netspeed adını duyuyorum fakat paketleri taahhütsüz, yani bu paketlere de zam gelmeyeceğinin garantisi yok(bildiğim kadarıyla.) Türk Telekom falanda beni çok şüphelendiriyor, sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Teşekkürler şimdiden.

16 Mbps'lik bir internete baştan 170 vermen bile hata, 100 TL'yi bile geçmiyor birçok ISS firmasında 16 Mbps.

Açıkçası 16 Mbps ADSL kullanıyorsanız diğer sağlayıcılar daha mantıklı olacaktır. Çünkü TurkNet'in tek fiyat politikası nedeniyle port ücreti düşük olan hızlar için de yüksek port ücretli hızlara göre ayarlanmış ücret (250 TL) isteniyor.
Fakat açıkçası pek seçenek bulamadım.

Netspeed'de artık ADSL paketler abone alımına maalesef kapalı. Fiyatı 139 TL imiş fakat dediğim gibi abone alımına kapalı.
Keza Comnet'te de ADSL seçenek yok, VDSL ve fiber var.
Millenicom'da 16 Mbps seçenek var, 120 TL. Fakat onda da ADSL için uygun olup olmadığı yazmıyor.

Diğer sağlayıcıları da araştırmak daha iyi olacaktır.
Netspeed maalesef ADSL abone alımına kapalı.

Netspeed’e geçin bence.
ADSL abone alımına kapalı.

Onu ara sor istersen alıyorlardır bence çünkü ben 3 ay öncesine kadar ADSL kullanıyordum firmamı hiç değiştirmedim çünkü 5 senedir Netspeed ile devam ediyorum çünkü.
Netspeed'in kendi sitesinde dahi "Abone Alımına Kapalı" yazarken nasıl almasını bekliyorsunuz acaba?
netspeed artık adsl aboneliği almıyor.png

Ayrıca siz eski müşterisiniz. Bu nedenle kullanmaya devam etmişsiniz ve sonra yükseltmişsiniz. Yeni abone olmak isteyenlerin altyapısı VDSL veya fiber destekli olmak zorunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı