Hangi model ve renk Note 4 alınmalı?

memo910

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Note 4 almayı düşünüyorum. Sürekli 3 model arasında gidip geliyorum, N910CQ N910C N910H modelleri. Bir de renk kısmı benim için en önemli nokta. Mesela beyaz, siyah, altın ve pembe. Bunların arasından birini seçmem gerekiyor. Siyah ve beyaz renk düşünmüyorum, onun yerine altın renk tercih ederim.

Şimdi gelelim site kısmına. Gittigidiyor, hepsiburada veya n11 gibi sitelerden almayı düşünüyorum. Zaten bu telefonun sıfırı artık üretilmiyor ve bunun yerine yenilenmiş ürün almak gerekiyor. Hepsi ithalat garantili ve 1 yıl geçerli.

Sizce hangi modelde almalı ve hangi siteyi tercih etmeliyim?:rolleyes:

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 4 almayı düşünüyorum. Sürekli 3 model arasında gidip geliyorum, N910CQ N910C N910H modelleri. Bir de renk kısmı benim için en önemli nokta. Mesela beyaz, siyah, altın ve pembe. Bunların arasından birini seçmem gerekiyor. Siyah ve beyaz renk düşünmüyorum, onun yerine altın renk tercih ederim.

Şimdi gelelim site kısmına. Gittigidiyor, hepsiburada veya n11 gibi sitelerden almayı düşünüyorum. Zaten bu telefonun sıfırı artık üretilmiyor ve bunun yerine yenilenmiş ürün almak gerekiyor. Hepsi ithalat garantili ve 1 yıl geçerli.

Sizce hangi modelde almalı ve hangi siteyi tercih etmeliyim?:rolleyes:

CQ 4.5g olandır. Siyah tercihim. Kasasına iyi bakamam diyorsanız beyaz alın. Ama cihaz 4 yaşına girecek şuanda almınmaz bence. Ben kendim kullanıyorum ama.

CQ 4.5g olandır. Siyah tercihim. Kasasına iyi bakamam diyorsanız beyaz alın. Ama cihaz 4 yaşına girecek şuanda almınmaz bence. Ben kendim kullanıyorum ama.

Teşekkür ederim ilginize. Ben telefonuma iyi bakıyorum ama s view cover rengi farklı olunca ona uygun renk almaya çalışıyorum

Ben teşekkür ederim. Led cover var. Beyaz da uyum sağlamıyor çünkü led cover'in beyazı yok. Ama yenilenmiş cihaz almayın bence. Note 4 güçlü cihaz. 2k ekran 4k video... Şuandaki cihazlarda ne fazlası var ki?

Ben custom rom ile kullaniyorum. Parmak izi okuyucu bence berbat bu cihazda.

Ben teşekkür ederim. Led cover var. Beyaz da uyum sağlamıyor çünkü led cover'in beyazı yok. Ama yenilenmiş cihaz almayın bence. Note 4 güçlü cihaz. 2k ekran 4k video... Şuandaki cihazlarda ne fazlası var ki?

Ben custom rom ile kullaniyorum. Parmak izi okuyucu bence berbat bu cihazda.

Yani aslında bu durumda 2.el cihaz almak gerekiyor gibime geldi?
Alınacak cihaz galiba bu olabilir;
Screenshot_2018-08-07-21-26-11.png

Veya bu:
Screenshot_2018-08-11-21-30-24-2.png
Screenshot_2018-08-11-21-30-24-1.png
Screenshot_2018-08-11-21-30-24-1.png

Son düzenleme:
Bir bilgi; siyah rengin arkası daha yumuşak hislidir. Beyazı, direkt desenli plastik. ben siyah alırdım.

Evet o bilgiyi bende biliyorum ama siyah renk telefonlarıma pek de iyi bakamıyorum işin birde o tarafı var. Bende siyah almak isterdim ama s view cover rengi farklı olunca ona uygun renk uydurmak gerekiyor. Bende mavi cover var.
Evet sonunda note 4 ü aldım. 4.5gli n910cq modeli olan ve beyaz renkli aldım. Tabi 2.el:) Kutu faturalı 950 TL'ye aldım. Memnunum kullanıyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı