Hangi motosiklet montu tercih edilmeli?

Tufur

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  

Adana'da scooter tarzı için kullanacağım.

Yani beklediğim 4mevsim seçme yazlık kışlık al eleştirisiydi ama sen mükemmelsin <3

Mevsimlik olanın astarı ne kadar başarılı? Sıcaklık 5 derecenin altına düştüğünde, astarı çıkabilen ürünler sıcak tutamıyor. En azından %90'ı böyle. Kimisi de kışlık ekipman kadar başarılı. Buna odaklanın derim.

@508280 Adanın nemli yapısı ve motosikletin hareketinden oluşan rüzgar azımsanacak gibi değil. Gün içinde hissedilen 7-8 dereceyse, motosikletle 50 civarına geldiğinizde 3-4 dereceye kadar düşüyor. Buna göre düşünüp, fikrimi belirttim. Sizin fikirleriniz de yanlış değil.

Kışın yağmurlukla kullansam mantıksız mı?
Bedeninize saygınız yok ve sürekli hasta gezmek istiyorsanız güzel fikir. Düştüğünüzde oluşacak doku veya uzuv kaybını da göze alıyorsunuz sanırım.

Şaka gibi bir düşünce, uygulamayın.

Bedeninize saygınız yok ve sürekli hasta gezmek istiyorsanız güzel fikir.

Yağmurluk hava geçirmeyecek bu sefer terletecek diye mi, hiç bilmediğimden soruyorum.

Düştüğünüzde oluşacak doku veya uzuv kaybını da göze alıyorsunuz sanırım.

Yahu bunlar 60la giderkenki bir sürtünmede korumayacak şeyler mi?

Yahu bunlar 60la giderkenki bir sürtünmede korumayacak şeyler mi?
Yağmurlukların korumaları olmuyor. Olanlar mont fiyatına geliyor. 10-15 gibi komik hızlarda bile parçalanıp gidiyorlar.

Yağmurluk hava geçirmeyecek bu sefer terletecek diye mi, hiç bilmediğimden soruyorum.
Yağmurluk su geçirmez ama ısıya karşı düzgün bir direnç göstermez. Üşütmenize neden olur. Baş ağrısına neden olur...

Ha yok ben montun üstüne kışın yağmurlukla kullanayım demek istemiştim yanlış ifade etmişim. Şimdi montun üstüne yağmurluk giysem hasta olma durumu nasıl oluyor.

Geri
Yukarı