Hangi Ognitorenks Playbook sürümü kurulmalı?

ARCADE34

Hectopat
Yer
Merkez/Niğde
Daha fazla  
Meslek
Endüstri'de Bilişim okuyorum.
RAM
8GB CL7 1066MHz DDR3L
SSD veya HDD modeli
WD Black 500GB 7200RPM
Ekran kartı
Intel HD Graphics 1.7GB iGPU
Anakart
Lenovo Lancer5A6
İşlemci
Intel Celeron N2820
Windows 10 Home Single Language 22H2 üzerine kuracağım. Hangisini kursam daha iyi performans ve FPS artışı verir bilemedim.

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Home Single Language 22H2 üzerine kuracağım. Hangisini kursam daha iyi performans ve FPS artışı verir bilemedim.

Eki Görüntüle 2085583

Böyle konulara neden cevap veren yok anlamıyorum.
Öncelikle bu 3 playbook un hepside ognitorenks toolbox ta bulunuyor ve benzer işler yapıyorlar.
Ben sadece ognitorenks playbook. İni ve spydea_readyos_playbook. İni performans sürümlerini deneme fırsatı buldum.
Fark olarak spydea_readyos_playbook. İni, sistemde daha geniş bir değişiklik yapıyor.
Örneğin: daha derinlemesine temizlik, kendine özel tema (mouse şekli, duvar kâğıdı, renkler) ve diğer playbooklar gibi akıcı bir Windows.
Tam özellikleri burada: readyOS 22H2 (Düzenlenmiş Windows 10 Sürümü)

Eki Görüntüle 2085583

Ben de akıcı ve şişmeyen bir Windows arayışına geçmiş bulunmaktayım.
Siz şu anlık hangi Windows sürümünü, hangi playbook u ya da hangi performans sürümünü kullanıyorsunuz belirtir misiniz?

Son düzenleme:
Böyle konulara neden cevap veren yok anlamıyorum.
Öncelikle bu 3 playbook un hepside ognitorenks toolbox ta bulunuyor ve benzer işler yapıyorlar.
Ben sadece ognitorenks playbook. İni ve spydea_readyos_playbook. İni performans sürümlerini deneme fırsatı buldum.
Fark olarak spydea_readyos_playbook. İni, sistemde daha geniş bir değişiklik yapıyor.
Örneğin: Daha derinlemesine temizlik, kendine özel tema (mouse şekli, duvar kâğıdı, renkler) ve diğer playbooklar gibi akıcı bir Windows.
Tam özellikleri burada: readyOS 22H2 (Düzenlenmiş Windows 10 Sürümü)

Ben de akıcı ve şişmeyen bir Windows arayışına geçmiş bulunmaktayım.
Siz şu anlık hangi Windows sürümünü, hangi playbook u ya da hangi performans sürümünü kullanıyorsunuz belirtir misiniz?

Şu anlık Windows 10 2021 LTSC ve kendi yaptığım bir modifiye CMD'sini kullanıyorum. (bir kere çalıştırıp kurunca yetiyor bu hazırladığım CMD dosyasını). İsterseniz ReviOS'un Discord sunucusunda eski ReviOS modifiyelerinin dosyaları mevcut onları kurabilirsiniz.

@SulFi istersen şöyle bana ait optimizasyon CMD'sini paylaşayım en iyi Windows 10/11 Pro sürümlerinde iş görür. https://www.mediafire.com/file/0ubdmnujz4bdcag/ardoslastirici.bat/file
Kurulum;
1- UAC'ı kapat.
2- Dosyayı çalıştır.
3- Bu kadar😉(İstersen sistem geri yükleme noktası oluşturabilirsin)

Yeni konular

Geri
Yukarı